Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ AKADĒMISKĀ PERSONĀLA AMATIEM
LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ AKADĒMISKĀ PERSONĀLA AMATIEM Drukāt
Pirmdiena, 30 maijs 2022 15:59

KONKURSS UZ AKADĒMISKĀ PERSONĀLA AMATIEM 20202022. gada 30. maijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludina konkursu uz  piecām docentu amatu vietām akadēmiskajās un profesionālajās studiju programmās Veselības un sporta zinātnes nozarē.

DOCENTS Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, airēšanas, tūrisma un rekreācijas katedrā (Veselības un sporta zinātnes nozare, sporta pedagoģijas apakšnozare) – Pedagoģiskā pilnveide rekreācijā. Sporta psiholoģija. Sociālā psiholoģija. Treniņu teorija un pedagoģiskā pilnveide kalnu slēpošanā. Skrituļslidošana.

DOCENTS Veselības aprūpes nodaļā (Veselības un sporta zinātnes nozare, sporta teorijas un vēstures apakšnozare) - Koriģējošā vingrošana pirmsskolā, skolā. Ārstnieciskā vingrošana. Fiziskie vingrinājumi un veselība. Fizioterapijas plānošana un medicīniskā dokumentācija.

DOCENTS Veselības aprūpes nodaļā (Veselības un sporta zinātnes nozare, sporta pedagoģijas apakšnozare) - Motorā attīstība, motorā kontrole. Fizioterapijas pamati. Kustību fizioloģija. Motorā kontrole.

DIVAS DOCENTA amata vietas Vieglatlētikas un peldēšanas katedrā (Veselības un sporta zinātnes nozare, sporta pedagoģijas apakšnozare) – Vieglatlētika.

Dokumenti saskaņā ar Nolikumu par akadēmiskā personāla vēlēšanām iesniedzami līdz 2022.gada 30.jūnijam LSPA zinātniskajai sekretārei, asociētajai profesorei Irēnai Dravniecei, Brīvības gatvē 333, 221. kabinetā. Uzziņas pa tālr. 67543355, saziņa e pastā:    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv