Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes SELL STUDENTU SPĒLĒS LSPA PĀRSTĀV 57 CILVĒKU KOMANDA
SELL STUDENTU SPĒLĒS LSPA PĀRSTĀV 57 CILVĒKU KOMANDA Drukāt
Pirmdiena, 09 maijs 2022 21:46

SELL GAMES 37 2022 AFISA 2No 20. līdz 22.maijam Rīgā, Tukumā un Ogrē notiek starptautiskās sacensības - XXXVII Baltijas jūras valstu studentu sporta spēles (SELL),ar teju 100 gadu vēsturi. Tās vērtē kā atklātās Eiropas Ziemeļvalstu Olimpiādes spēles studentiem ar Eiropas Universitāšu sporta asociācijas (EUSA) un Starptautiskās Universitāšu sporta federācijas (FISU) patronāžu. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) SELL piedalās ar 57 cilvēku lielu komandu, kas startēs 9 sporta veidos.

LSPA DELEGĀCIJA
LSPA Sporta klubs un studenti pateicas LSPA par finansiālo atbalstu, ar kuru palīdzību studenti spēs aizstāvēt LSPA godu un parādīt savas sporta spējas.

20.maijā Latvijā sākas SELL studentu spēles

SELL GAMES 37 2022 AFISA

SELL Studentu spēlēm Latvijā bija jānotiek jau pagājušajā gadā, taču Covid-19 pandēmijas dēļ starptautiskās sacensības tika pārceltas. Šogad sacensību programmu veidos 14 sporta veidi - basketbols, 3x3 basketbols, vieglatlētika, peldēšana, šahs, džudo, spēka trīscīņa, florbols, futbols 7x7, galda teniss, volejbols, pludmales volejbols, badmintons un orientēšanās. Ņemot vērā, ka rīkotājvalstij ir tiesības sastādīt sacensību programmu, mūsu olimpisko čempionu iedvesmota, Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) lēma, ka SELL Studentu spēlēs pirmo reizi sacensību vēsturē tiks aizvadīts arī 3x3 basketbola turnīrs.

Organizatori ar gandarījumu ziņo, ka 37. SELL spēlēs šogad piedalīsies nedaudz vairāk kā 1200 dalībnieku no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas un Slovākijas. Sacensību galvenā norises vieta būs Olimpiskais centrs "Rimi" Rīgā, kurā 20.maijā, plkst. 20:00 paredzēta atklāšanas ceremonija. SELL Studentu spēles ar savu klātbūtni pagodina ne tikai nacionālo studentu sporta organizāciju vadītāji, bet arī FISU un EUSA amatpersonas, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM), Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP), Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Rīgas domes pārstāvji.

37. SELL studentu spēles organizē LASS sadarbībā ar IZM, LSFP, Rīgas domi, LOK un Latvijas augstskolām. Sacensību norisi atbalsta "Baltic Travel Group", Rīgas Tūrisma un investīciju aģentūra, Jāņa Rozes apgāds, "Gigants", "Sporta punkts", Cēsu gaļas kombināts, "Muesli Gracia", "Orccan" un citi individuālie atbalstītāji.

Informāciju apkopoja:
LSPA Sporta kluba vadītājs,
LSPA delegācijas oficiālais pārstāvis
Sergejs Saulīte, 67543419
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv