Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBAS “MANEVRS ČETRATĀ 2022”
PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBAS “MANEVRS ČETRATĀ 2022” Drukāt
Ceturtdiena, 12 maijs 2022 23:40

WhatsApp Image 2022-05-12 at 7.23.30 PM12. maijā LSPA 3.kursa Rekreācijas specializācijas studenti sadarbībā ar asociēto profesori Ingu Liepiņu, studiju kursa “Āra aktivitātes” ietvaros, organizēja LSPA tradicionālās piedzīvojumu sacensības “Manevrs četratā 2022”. Šogad sacensības notika Biķernieku mežā. Tajās piedalījās 6 komandas – četras studentu komandas un divas akadēmijas darbinieku komandas.

Dalībniekiem pirms pasākuma bija jāsagatavo kāda lieta, jo, kā jau zināms, izlūkošanas dienestā katram spiegam bija savs slepenais aprīkojums. Tāpēc katram jānoslauka putekļi no jaunības dienu izmantotā slepenā ieroča un jāņem tas līdzi. LSPA caur ziņnešiem tika atsūtīta informācija, ka M16 izlūkošanas dienesta virsnieks Džeims Bonds, kurš pazīstams ar koda numuru 007, ir izsludinājis pasākumu “Tu dzīvo tikai divreiz’’. Studenti un docētāji ar uzdevumu un gadžetu palīdzību tika pārbaudīti kā izlūkošanas dienesta superspiegi. Katrā aktivitātē atbildīgais aģents deva kontrollaiku 10 minūtes, ja komanda uzdevumu izpildīja, komanda devās pildīt nākamo sagatavoto slepenā aģenta uzdevumu. Kopā dalībniekiem bija jāizpilda 10.dažādas aktivitātes.

Apbalvošana šogad notika attālinātā versijā. 1., 2. un 3.vietu ieguvēji saņēma LSPA Sporta kluba balvas, kā arī komandām bija iespēja pārbaudīt savus veiksmes rādītājus un tikt pie mūsu sponsoru: “Vadātājs” un “Stratus Z” balvām, kuras tika izlozētas, griežot laimes ratu.

“Manevrs četratā 2022” rezultāti un dalībnieki:

1. vieta – “Seniori un jaunība” - Daina Krauksta, Eilīna Antapsone, Kalvis Ciekurs, Ligita Indriksone

2. vieta – “Izpūt gaisu” - Katrīna Bula, Paula Kļeščova, Ingus Jānis Pluksis, Rihards Norvaišs

3. vieta – “Ganjau saies” - Veronika Abramova, Amanda Azarova, Elza Elizabete Baraka, Elīna Gertnere

Gana tuvu bija arī pārējās komandas:  “Vistas podziņas” - Kristers Vekmans, Ance Škutāne, Beāte Baumeistere, Haralds Lūkins; komanda “Galvenais neapmaldīties” - Sandra Buliņa, Sanita Buliņa, Emīlija Maslobojeva, Ieva Anna Gulbe un komanda “Double Trouble” - Līga Freimane, Una Gūtmane, Inga Mūsiņa, Ingūna Zazīte.

Laimes rata izlozes rezultāti:
“VADĀTĀJA” organizētā 3 stundu rogainingā “SVELME” tika komandas “Seniori un jaunība”, “Double Trouble” un “Ganjau saies”!
Biedrības “STRATUS Z” organizētās Sporta kāpšanas nodarbības varēs izmēģināt komanda “Izpūt gaisu”!

SVEICAM UZVARĒTĀJUS!

Pasākumu organizēja Rekreācijas kvalifikācijas 3.kursa studenti: A.Riekstiņa, L.Mieze, E.Džindža, I.Portnova, R.Ikvilds, K.Liepa, R. Stāmurs, A. Krauze.

Kā arī paldies tiesnešiem 3. kursa studentei I.Šērai un 2. kursa studentei K. Šornikovai.

Pasākumu atbalstīja: LSPA Sporta klubs, sporta klubu tīkls “My Fitness”, orientēšanās treniņu veidotāji “Vadātājs” un biedrība “Stratus Z”. Liels paldies mūsu sponsoriem un dalībniekiem.

Informāciju sagatavoja:
LSPA 3.kursa studente Lelde Mieze
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv