Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes ĢIMNASTRĀDES ORGANIZĒTĀJI: VINGROŠANAS SACENSĪBAS, KURĀS UZVARĒTĀJI IR VISI
ĢIMNASTRĀDES ORGANIZĒTĀJI: VINGROŠANAS SACENSĪBAS, KURĀS UZVARĒTĀJI IR VISI Drukāt
Ceturtdiena, 12 maijs 2022 11:15

IMG 2813
11.maijā LSPA Aciklisko sporta veidu katedra 9.reizi organizēja vingrošanas konkursu 1.kursa studentiem – Ģimnastrāde 2022. Konkursā piedalījās vairāk nekā 80 dalībnieki četrās vingrošanas komandās. Sacensības bija dinamiskas, labi noorganizētas, atraktīvas un ar līdz šim nepieredzēti dāsnu balvu fondu. Studenti ar azartu sniedza praktisku atskaiti  par apgūtajām iemaņām Vingrošanas kursā, kurā studēja ritmiku, kustību pamatus, aerobiku, vingrošanu un akrobātiku.

„Ģimnastrādes 2022” labākās vingrotājas titulu ieguva Denīza Andrupe no 1.grupas, bet labākā vingrotāja titulu izcīnīja Daniels Ginters no 2.grupas. Savukārt, ļoti sīvā konkurencē, par gada labāko vingrotāju komandu kļuva 1.kursa 2.grupa ar jaudīgu un tehniski sarežģītu vingrojumu kompleksu.

Sacensību organizētāji īpaši vēlējās izcelt 1.kursa 3.grupas studentu Nauri Smirnovu par pozitīvu attieksmi sacensību laikā, kā arī 3.grupas studentu Kimu Petrovu par nevainojami izpildītu vingrojumu tehniku sacensību laikā.

UZVARĒTĀJU - 1.kursa 2.grupas, komandā vingroja:

1. Emīls Ivars AKMENS
2. Otto Gustavs BĒRZKALNS
3. Andris DEKLAVS
4. Una DOLGIĻEVIČA
5. Daniels GINTERS
6. Rainers KAŠS
7. Sofija KOLOSOVA
8. Valters KREIŠS
9. Edgars Aivars KREITŪZIS
10. Dita KUZŅECOVA
11. Lauris LAPSA
12. Amanda LOGINOVA
13. Erlands MERCS
14. Maksims MUZAFAROVS
15. Alīna Sanija NERETNIECE
16. Diāna OLUPA
17. Aleksandrs POHOMOVS
18. Oskars PAVLOVIČS
19. Linards Roberts PĀVIŠKA

REZULTĀTI:

1.vieta – 1.2. grupa
2.vieta – 1.1. grupa
3.vieta – 1.3. grupa
4.vieta – 1.4. grupa

Sacensības tiesāja: Aciklisko sporta veidu katedras asociētais profesors Leonīds Žilinskis, LSPAvingrošanas specializācijas studenti Jekaterina Sidorova, Elīza Bērziņa un Antons Petrovskis.

Žūrijas komisijā, kas izvēlējās „Ģimnastrādes 2022” labākos vingrotājus un speciālo balvu ieguvējus, darbojās komisijas priekšsēdētājs – Studiju departamenta vadītājs, asoc.prof. Ivars Kravalis, LSPA Sporta kluba valdes priekšsēdētājs, LSPA docents Sergejs Saulīte, rektors, profesors Juris Grants, prorektori, profesori Andra Fernāte un Jānis Žīdens, Aciklisko sporta veidu katedras vadītāja Aleksandra Ķeizāne un Jaunrades projektu koordinatore Līga Freimane.

Paldies LSPA vadībai un Sporta klubam par Ģimnastrādei sarūpētajām balvām, ka arī palīdzību noorganizēt zāles iekārtošanu atbilstoši sacensību vajadzībām. BET VISLIELĀKAIS PALDIES PASĀKUMA VADĪTĀJAI UN PASĀKUMA ORGANIZĒTĀJAI INESEI ĻUBINSKAI par izcili noorganizēto pasākumu, kā arī LĪGAI FREIMANEI un RIČARDAM GRIĶIM par tehnisko atbalstu un inovācijām sacensību norisē!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv