Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes NOTIKUSI LSPA ATVĒRTO DURVJU DIENA
NOTIKUSI LSPA ATVĒRTO DURVJU DIENA Drukāt
Ceturtdiena, 19 maijs 2022 11:31

Pēc divu gadu pārtraukuma, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) Atvērto durvju dienu organizēja klātienē. Sestdien – 7.maijā,  to apmeklēja vairāk nekā 100 interesenti. Paldies visiem mūsu viesiem par izrādīto interesi un veltīto laiku saulainajā brīvdienā! Šeit publicētas Atvērto durvju dienas prezentācijas par Akadēmijā apgūstamajām studiju programmām „Sporta zinātnē” un „Veselības aprūpē”, par dokumentu iesniegšanas laikiem un prasībām, kā arī iestājpārbaudījumu norises kārtību.
IMG 2614

Mūsu viesi varēja tikties ar LSPA vadību, Akadēmijas studiju programmu direktoriem, docētājiem un studentiem. Sniedzām plašu informāciju par studiju iespējām Akadēmijā, par valsts budžeta vietām, stipendijām, ERASMUS+ programmu piedāvājumiem un studējošo mobilitāti, kā arī atbildējām uz jautājumiem.

Informatīvajā telpā notika tikšanās ar studiju prorektori, profesori Andru Fernāti un Studiju departamenta vadītāju, asociēto profesoru Ivaru Kravali:

PAR STUDIJU IESPĒJĀM LSPA 2022./2023. AKADĒMISKAJĀ GADĀ (PDF)

PAR UZŅEMŠANAS PRASĪBĀM LSPA 2022./2023. AKADĒMISKAJĀ GADĀ BAKALAURA UN 1.LĪMEŅA STUDIJU PROGRAMMĀS (PDF) .

Savukārt LSPA sporta spēļu zālē Studējošo pašpārvalde piedāvāja izmēģināt fiziskās sagatavotības iestājpārbaudījuma vingrinājumus un savu fizisko sagatavotību.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par studijām, jautājumus sūtiet LSPA Studentu uzņemšanas komisijas atbildīgajai sekretārei Ievai Stecenko – 29328410, e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vairāk par 2022. gada uzņemšanu skatiet mājaslapā: https://www.uznemsana.lspa.lv/.

Šovasar LSPA plāno uzņemt studentus divās profesionālā bakalaura izglītības programmās studijām klātienē un neklātienē “Sporta zinātnē” (ir valsts apmaksātas budžeta vietas klātienes studijām) un studijām klātienē un nepilna laika klātienē “Fizioterapijā” (studijas tikai par maksu).

„Sporta zinātnes” bakalaura studiju programma aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Pabeidzot bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, absolvents iegūst uzreiz divas specialitātes/kvalifikācijas. Piemēram, sporta skolotājs un sporta veida vecākais treneris vai sporta skolotājs un vadītājs sporta jomā, vai rekreācijas speciālists (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā  absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju „Fizioterapeits”. Šī profesija Latvijā kļūst gadu no gada pieprasītāka. Tāpēc Akadēmija nopietni strādā pie programmas pilnveides un studiju virziena tālākas attīstības.

Tāpat uzņemšana notiks divās profesionālā maģistra studiju programmās: “Sporta zinātne” ar specialitāti sporta skolotājs, vadītājs sporta jomā, rekreācijas speciālists vai sporta veida vecākais treneris un „Veselības aprūpes speciālists sportā” ar studiju specializācijas virzieniem „Sporta fizioterapeits” vai „Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā”. Maģistrantūras studijām ir valsts apmaksātās budžeta vietas.

Vasarā notiks reflektantu dokumentu pieņemšana arī 1.līmeņa profesionālajā augstākās izglītības programmā „Izglītības un sporta darba speciālists”, kas divos studiju gados, pilna laika klātienē, studentiem piedāvā iegūt sporta veida trenera kvalifikāciju. Programmā ir valsts budžeta apmaksātas studiju vietas.

LSPA ir arī vienīgā augstskola Latvijā, kas  īsteno studijas akadēmiskajā doktora studiju programmā “Sporta zinātne” un šovasar uzņems jaunos doktorantus.

LSPA ir Valstī vienīgā specializētā augstākās izglītības iestāde, kurā sagatavo plaša profila sporta speciālistus. Visas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā īstenotās studiju programmas ir akreditētas.

LSPA īpaši atbalsta arī augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla mācību plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums. Tas tiek darīts, lai pēc aktīvo sporta gaitu beigām, Latvijas sportisti ar savu pieredzi un zināšanām paliek nozarē un savas zināšanas tālāk nodod jaunajiem sporta talantiem.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv