Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Gruzijas skolotāji iepazīstas ar bilingvālo izglītību sportā
Gruzijas skolotāji iepazīstas ar bilingvālo izglītību sportā Drukāt
Otrdiena, 29 marts 2011 14:57

Š.g. 28.martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā viesojās Gruzijas skolotāju delegācija, kuras sastāvā bija 12 vispārizglītojošo skolu skolotāji, kas ieradušies pieredzes apmaiņas braucienā Latvijā. Akadēmijas viesu interešu loks bija daudzpusīgs, sākot no abu valstu izglītības sistēmas vienojošiem un atšķirīgajiem aspektiem, kā arī sadarbības iespējas abu valstu starpā.

Akadēmijas vadība, rektors prof. J.Žīdens, prorektori prof. J.Grants un prof. U.Švinks, kā arī par rekreācijas speciālistu sagatavošanu atbildīgais docētājs asoc.prof. I.Kravalis iepazīstināja viesus ar realizējamām akreditētajām studiju programmām un studiju procesu akadēmijā. Tikšanās laikā galvenā uzmanība tika veltīta bilingvālās izglītības attīstības un pilnveides jautājumiem. LSPA prorektors U.Švinks, kurš vienlaicīgi ir arī eksperts bilingvālās izglītības jomā sportā, iepazīstināja tālos viesus ar pieredzi šajā jomā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un Latvijā, īpašu uzmanību veltot bilingvālās mācīšanas praktiskajai realizācijai sporta izglītībā.

Bilingvālās izglītības sportā Latvijā realizācijā piedalās LSPA docētāji, kuri palīdz sporta skolotājiem kursu, semināru un projektu ietvaros apgūt sporta terminoloģiju divās valodās, kas nepieciešama praktiskajā darbā skolās, turpinot strādāt pie multilingvālās (vairāku valodu) mācīšanas metodikas izstrādes un izmantošanas. Savukārt, viesi informēja par savu pieredzi šajā jomā un izteica atzinību par iespēju iepazīties ar Latvijas pieredzi šajā jomā.

gruziinji

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv