STARPTAUTISKĀS DOKTORANTŪRAS STUDIJU PROGRAMMAS “SPORTA ZINĀTNE” IZSTRĀDES NOTIKUMI Drukāt
Pirmdiena, 28 marts 2022 23:43

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Projekta periodā no 2021.gada decembra līdz 2022.gada martam precizēti un Izglītības un zinātnes ministrijā saskaņoti grozījumi “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studiju programmas attīstības un konsolidācijas plānā 2018.-2024.”, kas ir starptautiskās doktorantūras studiju programmas “Sporta zinātne” licencēšanas dokumentācijas kopas sastāvdaļa.

2022.gada 28. janvārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) daļēji klātienē un attālināti organizēja gadskārtējo Baltijas Sporta zinātnes asociācijas valdes sēdi, kuras laikā pārrunāti arī  licencēšanas procesa nodrošinājuma aktuālie jautājumi,

Ar pilnu pasākumu aprakstu var iepazīties šeit:  https://bit.ly/3DkHDhp

2022.gada 11.februārī projekta partneri tikās, lai risinātu konstatētās problēmas un ar projektu saistītos aktuālos jautājumus.

Saskaņā ar LSPA “Sporta zinātnes” doktorantūras skolas apstiprināto nolikumu,  3.februārī  LSPA Senātā tika apstiprināta LSPA “Sporta zinātnes” doktorantūras skolas doktora studiju vadības padome" šādā sastāvā:

 - no Latvijas: profesores Andra Fernāte, Inese Pontaga, asoc. profesore Signe Luika, profesors Jānis Žīdens;

 - no Lietuvas: profesore Diana Reklaitiene, profesors Arvidas Stasiulis, profesors Marius Brazaitis; 

 - no Igaunijas: profesors Priit Kaasik, profesors Jaak Jurimae, profesors Mati Paasuke;

 - no Polijas: profesors Pawel Tomaszewski, profesors Jerzy Sadowski, profesors Miroslaw Milkicin.  

 - Sekretāre: LSPA Maģistrantūras un doktorantūras vadītāja Tatjana Ņikiforova. 

Doktorantūras studiju programmu attīsta LSPA, sadarbības partneri - Lietuvas Sporta universitāte, Tartu Universitāte un Varšavas Jozefa Pilsudska Fiziskās izglītības universitāte. Programmas mērķis -paaugstināt sporta zinātnes attīstību Baltijas reģionā un sekmēt ciešāku kontaktu veidošanos starp jaunajiem sporta zinātniekiem. 

Doktorantūras programmas izveidi īsteno ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu projektā "LSPA inovatīva, pētniecībā balstīta starptautiskā starpaugstskolu kopīgā doktora studiju programma «Sporta zinātne»" Nr.8.2.1.0/18/A/020.

Informāciju sagatavoja:
projekta koordinatore Margita Līce,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv