Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes IZSTĀDE “SKOLA 2022”- ĻOTI LIELA INTERESE PAR STUDIJU PROGRAMMĀM LSPA
IZSTĀDE “SKOLA 2022”- ĻOTI LIELA INTERESE PAR STUDIJU PROGRAMMĀM LSPA Drukāt
Pirmdiena, 14 marts 2022 16:14

IMG 2313Pēc teju divu gadu pārtraukuma notikusī izglītības izstāde “Skola 2022” apliecinājusi, ka svarīgi būt atpazīstamiem un pamanāmiem jauniešu vidē, nogādājot viņiem domāto informāciju ar digitālo tehnoloģiju palīdzību. Trīs dienas, no 11. līdz 13.martam, LSPA studenti un darbinieki atradās Ķīpsalā, Akadēmijas stendā, kur iepazīstināja jauniešus ar sporta zinātnes un veselības aprūpes studiju programmām, kā arī iesaistīja interesentus dažādās aktivitātēs, sniedza informāciju par studijām un iestāšanos Akadēmijā.

Šogad izstādes apmeklētājiem LSPA piedāvāja izmēģināt savas fiziskās spējas, reakciju, ātrumu un spēku, izmantojot infrasarkano staru zemskares ierīci “OptoJump”, kas atradās LSPA stendā. Savukārt fizisko izturību varēja pārbaudīt izpildot roku saliekšanu – iztaisnošanu balstā guļus. Jāatzīmē, ka “pumpēšanās” rekordu – 119 reizes, izpildīja Latvijas Aizsardzības akadēmijas pārstāvis.

Vidēji dienā LSPA stendu apmeklēja 150 interesenti, kuri īpaši aktīvi interesējās par studiju iespējām bakalaura programmā “Fizioterapija”. Savukārt liela motivācija jauniešiem uzsākt studijas programmā "Sporta zinātne" ir piedāvātajai iespējai studēt par valsts budžeta līdzekļiem. Šogad bakalaura programmā “Sporta zinātne” ir 100 budžeta vietas. No četrām "Sporta zinātnē" piedāvātajām kvalifikācijām  skolēnu vidū īpaši interesanta šķita vecākā sporta trenera specialitāte.

Skolēni arī ļoti atzinīgi vērtēja to, ka, pabeidzot četru gadu bakalaura studijas, „Sporta zinātnē” tiek iegūtas uzreiz divas specialitātes.

Daudzi no stenda apmeklētājiem pastāstīja, ka atnākuši uz stendu ar stingru nostāju mācības turpināt LSPA. Viņus vairāk interesēja iestājpārbaudījumu norises kārtība fiziskajā sagatavotībā un arī nepieciešamie dokumenti, lai sāktu studijas izvēlētajās studiju programmā.

Gaidīsim ikvienu LSPA Atvērto durvju dienās - 23. martā, pulksten 12.00, ZOOM platformā un 7. maijā, pulksten 12.00, visticamāk klātienē.

Par darbu izstādē LSPA pateicas Jaunrades projektu koordinatorei Līgai FREIMANEI, Uzņemšanas komisijas atbildīgajai sekretārei Ievai STECENKO, datortīklu un datorsistēmu administratoram Ričardam GRIĶIM un zinātniskajam asistentam Dāvim DZENIM.

Pateicība arī LSPA studējošajiem: Annai ŠEVČENKO, Anastasijai FJODOROVAI, Lāsmai ZAGORSKAI, Madarai ĒRGLEI, Leldei MIEZEI, Haraldam LŪKINAM un Kristiānai ZAKARĪTEI.

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv