Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes NO 28. LĪDZ 29. APRĪLIM TIEŠSAISTĒ NOTIKS 15. BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCE “IZAICINĀJUMI UN RISINĀJUMI SPORTA ZINĀTNĒ”.
NO 28. LĪDZ 29. APRĪLIM TIEŠSAISTĒ NOTIKS 15. BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCE “IZAICINĀJUMI UN RISINĀJUMI SPORTA ZINĀTNĒ”. Drukāt
Pirmdiena, 21 marts 2022 16:12

BSSS KONFERENCE 2022 IGBSSS KONFERENCE 2022 IG


LSU renginiai BSSS-konferencija 2022 baneris-01-1536x568

No 28. līdz 29. aprīlim Lietuvas Sporta universitāte sadarbībā ar Baltijas Sporta zinātnes asociāciju attālināti rīkos ikgadējo Baltijas sporta zinātnes konferenci “Izaicinājumi un risinājumi sporta zinātnē”. Starptautiskā konference tiešsaistē pulcēs Baltijas un citu valstu universitāšu un augstākās izglītības iestāžu mācībspēkus, pētniekus un doktorantus, piedāvājot iespēju dalīties un uzzināt par jaunākajiem pētījumu un sasniegumiem sportā, veselības aprūpē un fiziskajās aktivitātēs.

15. Baltijas sporta zinātnes konferences mērķis ir veidot partnerības tīklus turpmākajiem pētniecības projektiem, kā arī rosināt akadēmiskās diskusijas un mijiedarbību starp dalībniekiem un vadošajiem zinātniekiem, kas aicināti uzstāties ar galvenajām prezentācijām.

MĀJASLAPA   un   PROGRAMMA

PIETEIKUMA ANKETA KONFERENCES REFERENTIEM

PIETEIKUMA ANKETA KONFERENCES KLAUSĪTĀJIEM

Viens no konferences mērķiem ir motivēt jaunos pētniekus tiekties pēc izcilības savos pētījumos. Tāpēc konferencē tradicionāli notiks jauno zinātnieku pētnieciskais konkurss, ar iespēju apmainīties ar idejām un dibināt kontaktus savu pētniecības projektu izstrādei.

LSPA Zinātnes daļa aicina Akadēmijas mācībspēkus un doktorantus pieteikties konferencei ar saviem pētījumiem līdz 7.aprīlim. Savukārt klausītāji konferencei var pieteikties līdz 27.aprīlim.

Lēmums par konferences organizēšanu pieņemts Baltijas Sporta zinātnes asociācijas valdes sēdē, kas notika šā gada 11.februārī.

ZINĀŠANAI:
Pirmā Baltijas sporta zinātnes konference notika Tartu, Igaunijā  2008.gadā.
Latvijā Baltijas sporta zinātnes konference notikusi četras reizes.  Pirmo reizi sporta zinātnieki Latvijā tikās  2010.gadā, tad 2013. un 2017.gadā, bet attālinātā tiešsaistes formā 2021.gadā, konferenci veltot LSPA simtgadei.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar profesori Andru Fernāti

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv