Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ŠAJĀS DIENĀS ESAM KOPĀ AR UKRAINAS TAUTU!
ŠAJĀS DIENĀS ESAM KOPĀ AR UKRAINAS TAUTU! Drukāt
Svētdiena, 20 marts 2022 18:15

UkrainaMūsu sirdīs un prātos esam kopā ar Ukrainas iedzīvotājiem, jo īpaši ar mūsu draugiem un partneriem Ukrainā, studentiem un viņu ģimenēm. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija pauž atbalstu Ukrainas tiesībām uz neatkarību un teritoriālo neaizskaramību, kategoriski iestājoties PRET prātam netveramo Krievijas Federācijas agresiju un militārā uzbrukuma uzsākšanu Ukrainā.

Šajās dienās īpaši domājam par mūsu sadarbības partneriem un kolēģiem Sumijas apgabala Valsts universitātē, Ternopoles Valsts medicīnas universitātē, Ukrainas Valsts fiziskās audzināšanas un sporta universitātē, Ļvovas Valsts fiziskās izglītības universitātē un Nacionālā Fiziskās izglītības un sporta universitātē.

Paužot atbalstu Ukrainas tautai un tās suverenitātei, turpmākās dienas pie LSPA centrālās ēkas plīvos Ukrainas karogs.

Ar satraukumu turpinām sekot notiekošajam Ukrainā. Tai pašā laikā LSPA vadība aicina studējošos un darbiniekus saglabāt mieru un cieņu vienam pret otru, jo, tikai vienoti, mēs varam būt stipri un novērst situācijas tālāku saasināšanos.

KĀ RĪKOTIES KRĪZES GADĪJUMĀ? 72 stundas - buklets

Iespēja ziedot Ukrainas tautai: https://www.ziedot.lv/ukrainas-cilvekiem-4203

#StandWithUKRAINE

LSPA rektors, profesors Juris Grants

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv