Uz sākumu Jaunumi Studentiem STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDEI IEVĒLĒTA JAUNA VALDE UN VADĪTĀJA
STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDEI IEVĒLĒTA JAUNA VALDE UN VADĪTĀJA Drukāt
Otrdiena, 22 februāris 2022 09:27

LSPA SP 2022 valde2022. gada 15. februārī norisinājās ikgadējās LSPA Studējošo pašpārvaldes (SP) vēlēšanas, kurās ar balsu vairākumu par jauno priekšsēdētāju ievēlēta profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas “Sporta zinātne” 2.kursa studente Madara Ērgle. Jaunievēlētajā valdē darbosies arī bijusī SP priekšsēdētāja, bakalaura programmas „Fizioterapija” 3.kursa studente Adrija Andersone, kura vadīs akadēmisko virzienu un kultūras virziena vadītāja Lelde Mieze, kura studē sporta zinātni 3.kursā.

Daloties savās sajūtās pēc vēlēšanām Madara pastāstīja, ka: “Sajūtas man iet pāri jumtiem, jo esmu  ļoti priecīga, ka man tiek dota šāda fantastiska iespēja - vadīt Akadēmijas Studējošo pašpārvaldi. Taču uztraukums nekur nav palicis. Priekšsēdētāja amats nāk ar lielu atbildību un darbu. Vēlos iedegt mūsu pašpārvaldes iekšējo garu, izveidot daudz jaunus projektus un pasākumus, kā arī pārstāvēt augstskolas intereses Latvijas Studējošo apvienībā. Idejas ir daudz, jāsāk veidot plāns un tad tikai atliek tiekties pēc tā labākā!”

15. februārī uz priekšsēdētāja amatu kandidēja divi pašpārvaldes biedri - komunikācijas virziena vadītājs Matīss Teodors Seleckis un sociālajā virziena pārstāve Madara Ērgle. Lielāku biedru atbalstu saņēma Madara Ērgle.

Jaunievēlētā pašpārvalde pateicās arī iepriekšējai Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētājai Adrijai Andersonei par ieguldīto laiku un darbu pašpārvaldes vadīšanā.

SP aicina studējošos sekot līdzi tās jaunumiem sociālajos tīklos, e-pastos un LSPA mājaslapā, jo tuvākajā laikā sāksies aizraujošs laiks ar jaunām idejām un piedzīvojumiem:

Facebook: www.facebook.com/lspasp
Twitter: twitter.com/LSPA_SP
Instagram: www.instagram.com/lspasp/

Informāciju sagatavoja:
LSPA SP Akadēmiskā virziena vadītāja Adrija Andersone
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

sadarbībā ar sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv