Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA KOLEKTĪVS SVEIC LATVIJAS OLIMPISKO KAMANIŅU SPORTA KOMANDU AR IZCĪNĪTO BRONZU KOMANDU STAFETĒ
LSPA KOLEKTĪVS SVEIC LATVIJAS OLIMPISKO KAMANIŅU SPORTA KOMANDU AR IZCĪNĪTO BRONZU KOMANDU STAFETĒ Drukāt
Piektdiena, 11 februāris 2022 10:21

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) kolektīvs sveic Latvijas Olimpisko kamaniņu sporta komandu: „Pateicamies Latvijas Olimpiskajai kamaniņu sporta komandai - sportistiem, treneriem, tehniskajam personālam un federācijas vadībai par sagādātajām emocijām un izcilo sniegumu 24. ziemas Olimpiskajās spēles Pekinā.”
62053fc72648f688772201

Īpaši sveicieni mūsu Akadēmijā šobrīd studējošajam kamaniņu braucējam, Olimpiskās bronzas laureātam komandu stafetē Pekinā Robertam Plūmem un kamaniņu sporta trenerim Danielam Fogelim. Arī LSPA absolventiem trīskārtējiem Olimpisko medaļu ieguvējiem Vankūverā un Sočos Andrim un Jurim Šiciem, kamaniņu braucējiem Kendijai Aparjodei un Artūram Dārzniekam; kamaniņu sporta trenerim un Olimpisko bronzas medaļu laureātam Mārtiņam Rubenim, kamaniņu sporta treneriem Sandrim Bērziņam un Kristapam Mauriņam; Latvijas Kamaniņu sporta federācijas prezidentam Atim Strengam par sekmīgu startu Pekinā, otro reizi vēsturē izcīnot Latvijai olimpisko bronzu komandu stafetē.

“Balss ir nobļauta. Emocijas vārdiem neaprakstāmas. Izcīnījām bronzu! Tas ir lielisks noslēgums Olimpiskajām spēlēm, šai sezonai un četrgadei. Ja godīgi, izanalizēt braucuenus tagad nevaru. Redzēju, ka Elīzai un Botam/Plūmem bija kļūda pēc 13. virāžās, bet tas šobrīd ir mazsvarīgi, jo mums ir medaļa. Mēs visi esam priecīgi un lepni par mūsu sportistiem. Mums ļoti, ļoti gribējās medaļas Olimpiskajās spēlēs. Mēs esam priecīgi, ka beidzot, pēc astoņu gadu pārtraukuma, tas izdevās. Tagad varam atgriezties mājās. Mēs vienkārši esam laimīgi! Cerams, ka Rīgā būs daudz sagaidītāju!” pēc bronzas medaļas izcīnīšanas komandu stafetē komentē Kristaps Mauriņš.

Izsakām cerību, ka teicamā snieguma pamatā ieguldījumu devusi arī LSPA, izglītojot pasaules klases trenerus, sportistus un sporta vadītājus.

Jau vēstīts, ka Pekinas Olimpiskajās spēlēs 10.februārī norisinājās komandu stafete kamaniņu sportā, kur Latvijas komanda – Elīza Tīruma, Kristers Aparjods, un Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, izcīnīja bronzas medaļu.
62054583a24cf184262766

62053fd3803e2438478625

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Foto: LOK/Mikus Kļaviņš

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv