Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PASNIEGTI LSPA APBALVOJUMI
PASNIEGTI LSPA APBALVOJUMI Drukāt
Otrdiena, 08 februāris 2022 11:35

IMG 2255 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) pasniegti Akadēmijas apbalvojumi “LSPA PATRIOTS” un rektora pateicības par atbalstu Akadēmijas simtgades sagatavošanā. Rektors, profesors Juris Grants sveicis jaunos “LSPA patriots” goda nosaukuma ieguvējus - LSPA ilggadēju Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras docētāju INTU IMMERI (redzama foto), ilggadēju Studiju departamenta Nepilna laika neklātienes daļas vadītāju LIGITU INDRIKSONI un LSPA absolventu, izdevniecības “Jumava” vadītāju JURI VISOCKI.

Savukārt LSPA rektora pateicību par ieguldīto un paveikto grāmatas “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai – 100” sagatavošanā, publicēšanā un prezentēšanā saņēma izdevuma literārais redaktors ANDRIS DZENIS (redzams foto).

Uzrunājot klātesošos, LSPA rektors J.Grants uzsvēra, ka laikā, kas šobrīd mums jāpiedzīvo, ir ārkārtīgi svarīgi, ka Akadēmijā ir daudz profesionālu, nevienaldzīgu un talantīgu cilvēku, patiesu Akadēmijas patriotu, kuri darbojas dažādās jomās un sniedz nozīmīgu ieguldījumu sporta izglītības un sporta zinātnes, kā arī LSPA tālākai attīstībai, ko ar saviem darbiem apliecina apbalvojumu saņēmēji.

Inta IMMERE, LSPA (LVFKI – Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūts) 1973.gada absolvente, šobrīd viesdocente. Ilggadēja Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras docētāja, katedras vadītāja. Akadēmijā strādā kopš 1983.gada.

Ligita INDRIKSONE - LSPA (LVFKI) 1978.gada absolvente. Akadēmijā strādā kopš 1984.gada, kā Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, airēšanas, tūrisma un rekreācijas katedras docētāja un ilggadēja Studiju departamenta nepilna laika neklātienes izglītības darba speciāliste.

-  Juris VISOCKIS - LSPA (LVFKI) 1980.gada absolvents. LSPA Padomnieku konventa ilggadējs biedrs un izdevniecības “Jumava” Valdes loceklis un vadītājs, kurš 2018.gadā licis pamatus kopīgas sadarbības veidošanai ar LSPA sportam veltītu grāmatu izdošanā.

Goda nosaukums “LSPA patriots” laureātiem piešķirts ar 2021.gada 4.novembra Senāta lēmumu. Apbalvojumus pasniedza 2022.gada 4.februārī.

Uz šo brīdi LSPA Senāts Patriota nosaukumu piešķīris 41 personai. Pirmo reizi goda nosaukums tika piešķirts 2009.gadā.

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar Rektora palīdzi Mudīti Rimbenieci

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv