Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA BADMINTONISTE DIĀNA STOGNIJA LATVIJAS UNIVERSIĀDES ABSOLŪTĀ ČEMPIONE
LSPA BADMINTONISTE DIĀNA STOGNIJA LATVIJAS UNIVERSIĀDES ABSOLŪTĀ ČEMPIONE Drukāt
Otrdiena, 04 janvāris 2022 15:47

tempImageAyuoMF-1536x1152 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) fizioterapijas studente Diāna Stognija bija vienīgā, kurai decembrī notikušajā Latvijas Universiādē badmintonā izdevās izcīnīt trīs zelta medaļas, tiekot kronētai par absolūto čempioni.

Stognijas pārliecinošais sniegums nav pārsteigums, jo viņa šobrīd ir Latvijas badmintona sieviešu vienspēļu un dubultspēļu reitinga līdere, turklāt Universiādes rezultāti arī tiks iekļauti Latvijas badmintona reitingā, tādējādi nostiprinot līderpozīcijas.

Ļoti tuvu atkārtotam Latvijas Universiādes absolūtā čempiona titulam bija arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students Reinis Krauklis. Viņš, līdzīgi kā Stognija, pirms jaukto dubultspēļu fināla bija izcīnījis jau divas zelta medaļas. Izšķirošajā spēlē pāris Kārlis Stafeckis/Diāna Stognija ar 2:1 (18:21, 21:15, 21:18) uzvarēja Reini Kraukli /Anniju Kraukli.

Latvijas Universiādes badmintonā sieviešu dubultspēļu turnīrā Stognija pāri ar Amandu Azarovu (LSPA) bija pārliecinoši spēcīgākās, savukārt sieviešu vienspēļu turnīrā uzvarētāja bija jānoskaidro pāriniecēm cīnoties savā starpā. Stognija divos setos uzvarēja ar 2:0 (21:13, 21:7).

Iepriekšējais Latvijas Universiādes badmintona turnīrs norisinājās 2020.gada 11.decembrī, studentiem sacenšoties turpat Jelgavā. Nupat kā LLU Sporta namā notikušais 31. Latvijas Universiādes badmintona turnīrs tika rīkots ar mērķi nodrošināt šo sacensību nepārtrauktību, kā arī mudināt studentus atsākt sporta nodarbības, tai skaitā spēlēt badmintonu.

Latvijas Universiādes badmintona turnīra uzvarētāji visās disciplīnās saņēma dāvanas no mobilo telefonu un aksesuāru ražotāja “Evelatus” – dizaina pulksteni, modinātāju un termometru.

32. Latvijas Universiādes badmintona turnīrs paredzēts nākamā gada 5.martā. 2022.gadā Latvijā ir ieplānots arī SELL spēļu badmintona turnīrs. Mācību gada garumā ir plānots arī “Eiropas hitu radio” (EHR) augstskolu badmintona komandu līgas turnīrs.

Informācija: Latvijas Badmintona federācija

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv