Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LATVIJAS 32.UNIVERSIĀDĒ SVARU STIEŅA SPIEŠANĀ GUĻUS, AR JAUNU STUDENTU REKORDU, UZVAR LSPA STUDENTE ANNA GULBE
LATVIJAS 32.UNIVERSIĀDĒ SVARU STIEŅA SPIEŠANĀ GUĻUS, AR JAUNU STUDENTU REKORDU, UZVAR LSPA STUDENTE ANNA GULBE Drukāt
Otrdiena, 04 janvāris 2022 15:23

269491046 3028097590745203 3026923540599596905 nPagājušā gada nogalē Latvijas 32.Universiādē tika noskaidroti spēcīgākie studenti un augstskolas svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Sacensībās par absolūti spēcīgāko studenti kļuva LSPA pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības 2.kursa studente Anna Gulbe, uzspiežot 87,5kg smagu svara stieni un uzstādot jaunu Latvijas studentu rekordu.

Ņemot vērā, ka sacensībās piedalījās 24 studenti (14 vīrieši, 10 sievietes) no septiņām Latvijas augstskolām, organizatori lēma komandu ieskaitē summēt visus studentu uzrādītos rezultātus, nevis dalīt tos pa svara kategorijām.

Svara kategorijā līdz 57 kilogramiem uzvaru izcīnīja Madara Krūmiņa no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), kura labākajā mēģinājumā no krūtīm izspieda 62,5 kilogramus – pirmrekords. Par diviem ar pusi kilogramiem vairāk izspieda cita RTU pārstāve Sigita Dzene, kura startēja kategorijā līdz 69 kilogramiem, Laurai Baterei no Latvijas Universitātes (LU) uzvara kategorijā līdz 84 kilogramiem (72,5kg), bet virs 84 kilogramiem panākums ar jaunu Latvijas studentu rekordu LSPA studentei Annai Gulbei (87,5kg).

Komandu konkurencē trīs zelta godalgas RTU, kas bija pārākā sieviešu, vīriešu, kā arī jauktajā ieskaitē.

Sacensību foto iespējams apskatīt Latvijas Pauerliftinga federācijas (LPF) oficiālajā “Facebook” lapā, bet rezultāti pieejami šeit.

Latvijas Augstskolu sporta savienība pateicas sacensību organizatoriem un tiesnešiem par ieguldīto darbu. Tāpat apsveicam studentus ar sasniegtajiem rezultātiem un vēlam panākumus arī gaidāmajās sacensībās.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Augstskolu sporta savienības
komunikācijas vadītājs Harijs Ortveins, 29180734
https://studentusports.lv

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv