Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes IZM IZSLUDINA JAUNU KANDIDĀTU ATLASI LSPA PADOMES LOCEKĻU AMATIEM
IZM IZSLUDINA JAUNU KANDIDĀTU ATLASI LSPA PADOMES LOCEKĻU AMATIEM Drukāt
Ceturtdiena, 30 decembris 2021 14:26

Izglītības un zinātnes ministrija 29. decembrī izsludina jaunu atlasi  Ministru kabineta (MK) virzītiem kandidātiem uz Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) padomi.

Jauna LSPA padomes kandidātu atlase izsludināta, jo iepriekšējās atlases otrā kārta noslēdzās bez rezultāta. Šādā gadījumā, balstoties uz MK noteikumos un Kandidātu atlases nolikumā noteikto, tiek izsludināta jauna kandidātu atlase.

Kandidēt uz Ministru kabineta virzīto sabiedrības pārstāvju vietām valsts augstskolu padomēs var ikviena persona, kas atbilst amata prasībām, kā arī pretendentus var izvirzīt jebkura privāta vai juridiska persona, ja pretendents rakstiski apstiprinājis savu piekrišanu viņa kandidatūras virzīšanai.

Pieteikšanās termiņš  līdz 17.01.2022. (ieskaitot).

Informācija par vakancēm Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) padomē publicēta Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā, kā arī IZM mājas lapā latviešu valodā un angļu valodā.

Kandidātiem izvirzāmās prasības un iesniedzamie dokumenti

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv