Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA DOCĒTĀJI TALLINAS UNIVERSITĀTĒ DISKUTĒ PAR SADARBĪBAS IESPĒJĀM
LSPA DOCĒTĀJI TALLINAS UNIVERSITĀTĒ DISKUTĒ PAR SADARBĪBAS IESPĒJĀM Drukāt
Trešdiena, 06 oktobris 2021 17:59

LSPA docētāji profesore Andra Fernāte, profesors Jānis Žīdens, asociētā profesore Ingrīda Smukā un Veselības aprūpes sportā izpētes centra vadītāja Anna Žuša no šī gada 27.septembra līdz 29.septembrim Erasmus+ projekta (Nr.2020-1-LV01-KA103-077150) ietvaros viesojās Tallinas Universitātē (TU). Vizītes laikā docētāji tikās ar TU Studiju darba vadītāju profesori Sirje Vaask, Skolotāju programmas vadītāju profesoru Saima Kuu, Rekreācijas programmas docētāju Karelu Kulbin un Kinezioloģijas laboratorijas pētniekiem Indreku Rannama, Kirsti Pedak, Kristjanu Port, Mikolu Misjuk un Borisu Bazhanov.

Mūsu Akadēmijas un Tallinas Universitātes pārstāvji diskutēja par studiju programmu saturu un nākotnes sadarbības iespējām studiju procesa pilnveidē un realizācijā, izglītojot topošos speciālistus profesionālajās kvalifikācijās Sporta skolotājs un Rekreācijas speciālists.

Vizītes laikā LSPA pārstāvji tika iepazīstināti ar Tallinas Universitātes Kinezioloģijas laboratorijas zinātnisko un tehnisko aprīkojumu, kā arī notika sarunas par sadarbības iespējām pētniecībā un kopīgiem zinātniskiem virzieniem gan sportistu testēšanā, gan sportiskās meistarības pilnveides jautājumos sporta spēlēs, gan par iespējamām pieredzes apmaiņas semināra tēmām nākotnē.

Tika pārrunāti Erasmus+ projekta sadarbības ieguvumi abu augstskolu studentiem un docētājiem, kā arī tika veikta turpmākās sadarbības mērķu definēšana un sadarbības realizēšanas iespēju apzināšana.

Informāciju sagatavoja:
asoc.prof. Ingrīda Smukā
Foto: Ingrīda Smukā

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv