Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA 100 GADES EKSPOZĪCIJA VĒSTA PAR 127 OLIMPIEŠIEM UN AKADĒMIJAS VĒSTURI
LSPA 100 GADES EKSPOZĪCIJA VĒSTA PAR 127 OLIMPIEŠIEM UN AKADĒMIJAS VĒSTURI Drukāt
Ceturtdiena, 02 septembris 2021 10:10

Par godu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 100 gadu jubilejai 1.septembrī augstskolā svinīgā gaisotnē tika atklāta unikāla izstāde par augstākās izglītības iestādes vēsturi un tās vērienīgajiem sasniegumiem -127 olimpiešiem, kurus laikā no 1921. līdz 2021.gadam ir sagatavojusi LSPA.

Jāatzīmē, ka 27 no LSPA sagatavotajiem olimpiešiem ir izcīnījuši medaļas olimpiskajās spēlēs, un augstskolas 3.stāvā izveidota ekspozīcija “LSPA absolventi – olimpisko spēļu medaļnieki”.

Izstāde “Mūsu absolventi-olimpieši” tapusi ciešā sadarbībā ar Latvijas Sporta muzeju un tā direktori Agru Brūni. Izmantotas fotogrāfijas no muzeja, LOK un Latvijas labāko sporta fotogrāfu arhīviem. Ekspozīcija LSPA 1.stāva vestibilā būs apskatāma līdz nākamā gada 1.janvārim. Tā tapusi ar IZM finansiālu atbalstu. Dizainu veidoja due.lv. Izstādi var aplūkot ikviens interesents, ievērojot valstī noteikto Covid-19 regulējumu.

LSPA olimpisko medaļnieku ekspozīcija 3.stāvā tapusi sadarbībā ar LSPA asociēto profesori Antru Gulbi, un to augstskolai dāvājusi Latvijas Olimpiskā akadēmija.

2021. gada 6. septembrī aprit 100 gadi kopš dibināta Latvijā pirmā augstākās izglītības iestāde sporta jomā, tagadējā – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Līdz ar to Akadēmija 2021. gadu organizē simtgades zīmē, lai atzīmētu augstskolai un visai sporta sabiedrībai vēsturiski nozīmīgo notikumu.

LSPA sirsnīgi pateicas visiem, kas sniedza ieguldījumu izstādes tapšanā!

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv