Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA SVIN HĒRAKLA SVĒTKUS 2021
LSPA SVIN HĒRAKLA SVĒTKUS 2021 Drukāt
Ceturtdiena, 02 septembris 2021 09:59

1.septembrī studiju gada sākumu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) atzīmēja ar tradīciju - Hērakla svētkiem. Jaunos studentus sveica rektors Juris Grants, akadēmijas vadība un programmu direktori, kas iepazīstināja ar sevi un LSPA.

Klātesošos ar savu ierašanos pārsteidza teiksmainais varonis Hērakls, kurš pārbaudīja jauno studentu drosmi un atjautību ar dažādiem uzdevumiem.

Par spīti grūtībām, visi veiksmīgi izturēja pārbaudījumus, un studijas LSPA 2021.gadā uzsāks 418 studenti. Pilna laika klātienē 1.kursā bakalaura studiju programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija” mācīsies 208 studenti, 1.kursā nepilna laika klātienē un neklātienē 154 studenti, maģistrantūrā “Sporta zinātne” un “Fizioterapija” 20 studenti, doktorantūrā “Sporta zinātne” 4 studenti, un 1.līmeņa trenera “Izglītības un sporta darba speciālists” zinības apgūs 40 studējošie.

Tikšanās prieku un cerību par iespējām visu gadu mācīties klātienē pauda vairāki pasākumā satiktie studenti un pasniedzēji.

Hērkals ir LSPA simbols. Par tā ierašanos un jautrību svētkos rūpējās LSPA Studentu pašpārvalde. Varoņa ādā bija iemiesojies Miks Laksbergs, un viņa pavadoņu lomā iejutās Laura Zutere un Jekaterīna Ņikitina. Svētku viesus priecēja dejas Haralda Lūkina un Adrijas Andersones izpildījumā. Par pasākuma veiksmīgu norisi gādāja LSPA jaunrades projektu koordinatore Līga Freimane. Paldies!

LSPA kolektīvs vēl visiem veiksmīgu studiju gadu!

 

Foto: Mudrīte Grundule un Kalvis Ciekurs 

 

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv