Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes AKADĒMIJAS JAUNPIENĀCĒJI 1.SEPTEMBRĪ AICINĀTI UZ HĒRAKLA SVĒTKIEM
AKADĒMIJAS JAUNPIENĀCĒJI 1.SEPTEMBRĪ AICINĀTI UZ HĒRAKLA SVĒTKIEM Drukāt
Piektdiena, 27 augusts 2021 10:16

Lai atzīmētu 2021./2022. studiju gada sākumu, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti un darbinieki 1. septembrī plkst. 15:30 tiek aicināti uz ikgadējiem jauno studentu svētkiem - "Hērakla svētki 2021”. Pasākums norisināsies LSPA stadionā, tā ietvaros klātesošos uzrunās augstskolas rektors, profesors Juris Grants, Studiju prorektore, profesore Andra Fernāte, Attīstības un zinātnes prorektors, profesors Jānis Žīdens, Studiju departamenta vadītājs, asociētais profesors Ivars Kravalis, kā arī profesionālās bakalauru studiju programmas “Sporta zinātne” direktors, asociētais profesors Uģis Ciematnieks, profesionālās bakalauru studiju programmas “Fizioterapija” direktore Kristīne Plūme, LSPA Sporta kluba valdes priekšsēdētājs Sergejs Saulīte, kā arī LSPA studējošo pašpārvaldes vadītāja Adrija Andersone. Kā īpašie viesi ar svētku uzrunu uzstāsies Latvijas Sporta muzeja direktore Agra Brūne un Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidents Ivans Klementjevs.

 

Savukārt Hērakls kā jau svētku saimnieks izaicinās savus viesus ar prāta un veiklības pārbaudījumiem. Pasākuma laikā 1.kursa studentiem notiks svinīgā zvēresta nodošana, soloties ievērot disciplīnu, nezaudēt izziņas prieku mācībās un pētniecībā, aktīvi sportot, kā arī nevainojami uzvesties un komunicēt.

 

Hērakla svētku mērķis ir savās rindās uzņemt augstskolas jaunpienācējus, iepazīstināt ar citiem studiju biedriem un augstskolas vadību, kā arī informēt par jaunumiem studiju procesa organizācijā.

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv