Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 25. UN 26. AUGUSTĀ ATTĀLINĀTA PAPILDUZŅEMŠANA LSPA MAĢISTRANTŪRĀ
25. UN 26. AUGUSTĀ ATTĀLINĀTA PAPILDUZŅEMŠANA LSPA MAĢISTRANTŪRĀ Drukāt
Ceturtdiena, 19 augusts 2021 00:00

25. un 26. augustā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiek ATTĀLINĀTA studentu uzņemšana studijām profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”, ar specializācijas virzieniem "Sporta fizioterapeits" vai "Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā". Studiju programmās ir apmaksātas valsts budžeta vietas.

Dokumenti maģistrantūras programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”elektroniski jāiesniedz 2021.gada 25. un 26. augustā līdz plkst. 16.00 jāsūta uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Uzņemšanas pārbaudījums maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” notiek 27. augstā.

Pirms dokumentu iesniegšanas studiju pretendentiem  jāveic maksājums 25 Euro apmērā par dokumentu noformēšanu. Maksājuma uzdevums jānosūta reizē ar uzņemšanas dokumentiem.

REKVIZĪTI.
Maksātājs: vārds, uzvārds, pers. kods
Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
                     Reģ. nr: 90000055243
                     Banka: Valsts kase; 
                     Bankas kods: TRELLV22, 
                     Konts Nr. LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par studijām maģistrantūrā vai doktorantūrā. Beigās obligāti uzrādot kodu - 21351! (Ja maksājumu veic trešā persona - jāuzrāda personas vārds/uzvārds par kuru tiek maksāts). 

Pēc konkursa studiju programmu reflektanti varēs iepazīties arī ar konkursa rezultātiem un vienoties par līguma slēgšanas gaitu.

Plašāka informācija par uzņemšanu 2021./2022.studiju gadam atrodama mājaslapā: http://uznemsana.lspa.lv/.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv