Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 30 JAUNIE VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTI ABSOLVĒ PROFESIONĀLĀ BAKALAURA UN MAĢISTRA IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS
30 JAUNIE VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTI ABSOLVĒ PROFESIONĀLĀ BAKALAURA UN MAĢISTRA IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS Drukāt
Piektdiena, 23 jūlijs 2021 16:05

IMG 2008 2Sākoties Olimpiskajām spēlēm Tokijā – 23.jūlijā, LSPA bakalaura diplomus saņēmuši 25 jaunie veselības aprūpes speciālisti profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā "Fizioterapija” un 5 veselības aprūpes speciālisti profesionālā maģistra augstākās izglītības programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”. Līdz ar to 2020./2021. akadēmiskā gada izlaidumu laiks LSPA ir noslēdzies.

Svinīgā gaisotnē, pasniedzot diplomus, absolventus uzrunāja LSPA rektors, profesors Juris Grants. Apsveikuma vārdus absolventiem veltīja arī profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas “Fizioterapija” direktorei Kristīne Plūme.

Savukārt LSPA viesdocētāja, Latvijas Fizioterapeitu asociācijas sertifikācijas komisijas pārstāve, sertificēta fizioterapeite Līga Zenfa, sveicot jaunos fizioterapijas absolventus, nolasīja Hipokrāta zvērestu, kuru absolventi, liekot roku uz sirds, apņēmās savā darbā ievērot un pildīt.

Studenti, saņemot gaidītos diplomus, jutās svinīgi pacilāti. Absolventu vidū valdīja sirsnīga gaisotne un Akadēmijai tika veltīti pateicības vārdi par gūtajām zināšanām un iespēju pabeigt studijas par spīti ārkārtas situācijas izraisītajiem izaicinājumiem, īpaši noslēdzošajā studiju gadā.

Sakot paldies savai augstskolai, bakalaura studiju programmas „Fizioterapija” absolventu vārdā runāja Daina Vēzīte, Elīna Laura Huhka un Māris Rodke, bet maģistru vārdā Aleksandrs Aņiščenko  , kuri īpaši pateicās LSPA kolektīvam par atbalstu studijās un attālināto studiju nodrošināšanu ar iespēju iziet studiju praksi specializācijā.

Izlaidumu vadīja LSPA studiju prorektore, profesore Andra Fernāte.

Vēlam mūsu absolventiem neapstāties pie sasniegtā un turpināt izglītot sevi arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv