Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes 22.JŪLIJĀ ALĪNAS KURMEĻEVAS PROMOCIJAS DARBA AIZSTĀVĒŠANA PAR VECĀKU KOMPETENCES PILNVEIDES MODELI ZĪDAIŅU PELDINĀŠANĀ
22.JŪLIJĀ ALĪNAS KURMEĻEVAS PROMOCIJAS DARBA AIZSTĀVĒŠANA PAR VECĀKU KOMPETENCES PILNVEIDES MODELI ZĪDAIŅU PELDINĀŠANĀ Drukāt
Ceturtdiena, 01 jūlijs 2021 14:31

Alina Kurmeleva IG22.jūlijā, pulksten 11:00, daļēji klātienē un attālināti – ZOOM platformā, LSPA  doktorante un Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta“Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas akadēmiskā personāla stiprināšana “Veselības aprūpes” jomā” (Nr. 8.2.2.0/18/A/023) dalībniece Alīna KURMEĻEVA aizstāvēs promocijas darbu "Vecāku kompetences pilnveides modelis zīdaiņu peldināšanā", kura mērķis ir izstrādāt zinātniski pamatotu vecāku kompetences pilnveides modeli zīdaiņu peldināšanā, balstoties uz speciālās literatūras atziņām un praktisko pētījumu rezultātiem.

Kā norāda A.Kurmeļeva: “Latvijā nav vienota modeļa pēc kura varētu strādāt peldēšanas speciālisti un vecāki, peldinot zīdaini. Tāpēc promocijas darbā esmu izstrādājusi vienotu vecāku kompetences struktūru un metodiku zīdaiņu peldināšanā, jo statistikas dati liecina, ka daudzi vecāki labprāt vēlas peldināt savus zīdaiņus, bet bieži neprot to īstenot.”

Aizstāvot promocijas darbu Kurmeļeva pretendē uz zinātniskā doktora grāda (Ph.D.) iegūšanu veselības un sporta zinātnes nozares sporta pedagoģijas apakšnozarē.

Darba aizstāvēšanas norisei var sekot no pulksten 11.00 tiešsaistes platformā “Zoom” - https://zoom.us/j/98742553049?pwd=ZzlkVXdDOVVJTktlU1RXKzh0STBxUT09, reģistrēšanās kods: 98742553049; parole: 823626.

Alīnas Kurmeļevas darba vadītāja ir LSPA Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedra profesore, Dr.paed. Andra FERNĀTE.

Promocijas padomes noteiktie recenzenti: Aušra LISINSKIENE, Ph.D., asoc. profesore no Lietuvas Vitautas Magnusa universitātes; Anita VILLERUŠA, Dr.med., profesore  no Rīgas Stradiņa universitātes; Anda ĶĪVĪTE-URTĀNE, Dr.med., asoc. profesore no Rīgas Stradiņa universitātes.

Ar promocijas darbu var iepazīties LSPA bibliotēkā:

Promocijas darbs (pdf)

Kopsavilkums (pdf)

Kopsavilkums angļu val. (pdf)

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv