Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes REKTORS: STUDENTI, MĀCĪBSPĒKI, DARBINIEKI - PATEICOTIES JŪSU IEGULDĪJUMAM, GADU NOSLĒDZAM AR LABIEM RĀDĪTĀJIEM
REKTORS: STUDENTI, MĀCĪBSPĒKI, DARBINIEKI - PATEICOTIES JŪSU IEGULDĪJUMAM, GADU NOSLĒDZAM AR LABIEM RĀDĪTĀJIEM Drukāt
Otrdiena, 06 jūlijs 2021 11:35

Juris Grants 6 2Cienījamie Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti, mācībspēki, darbinieki! Noslēdzoties 2020./2021.akadēmiskajam gadam, saku SIRSNĪGU PALDIES JUMS VISIEM! Pateicoties Jūsu pūlēm, ieguldījumam, pašaizliedzībai un entuziasmam, esam spējuši akadēmisko gadu noslēgt ar labiem mūsu Akadēmijas darbības rādītājiem. Liela pateicība tieši studējošo aktīvai līdzdalībai un izturībai studiju procesā, kas arī šajā studiju gadā noritēja netradicionālā un brīžiem sarežģītā formā. Covid-19 pandēmija ir bijusi milzu izaicinājums mums visiem, bet kopīgiem spēkiem - vakcinējoties, mums ir cerība pakāpeniski iziet no šīs krīzes.

Protams, nevaram šobrīd apgalvot, ka studiju process ir noslēdzies, jo tas vēl turpinās studējošiem virzienā “Veselības aprūpe”. Jūlijā diplomus par iegūto augstāko izglītību saņems profesionālā bakalaura studiju programmas “Fizioterapija” absolventi.

Šī gada jūnijā diplomus saņēma 156 absolventi:
  - 1.līmeņa sporta veidu treneri – 61
  - Profesionālie bakalauri “Sporta zinātne” – 70
  - Profesionālie maģistri “Sporta zinātne” – 19
  - Profesionālie maģistri “Veselības aprūpes speciālists sportā” – 6
  - Doktorantūra - 6  (Aleksandrs Astafičevs, Iveta Kalniņa, Einārs Pimenovs, Igors Siminaitis, Mārtiņš Veispals, Katrīna Volgemute).

Varam būt gandarīti, ka šogad akadēmiskā doktora studiju programmu “Sporta zinātne” absolvēja 6 doktoranti. Lielā mērā par to varam pateikties doktorantūras vadītājai Tatjanai Ņikiforovai un arī pašu doktorantu ieguldītajam laikam un darbam.

Lai arī daudz kas notiek citādāk, nekā tas bija ierasts līdz šim, tomēr varam atzīmēt svarīgāko, kas šogad noticis attālināti tiešsaistē:
  - Eiropas “Zinātnieku nakts 2021” (30.aprīlī);
  - Atvērto durvju dienas (23.martā un 8.maijā);
  - Tālākizglītojošie semināri sporta un veselības aprūpes speciālistiem;
  - Doktorantu un maģistrantu zinātniskā konference “Sportam būt!” (15.martā);
  - Starptautiskā zinātniskā konference “Sporta zinātne un veselības aprūpe sportā 2021” (1.februārī)

Ar atzinību atzīmējama arī šī gada 29. un 30.aprīlī Rīgā, tiešsaistē organizētā 14.Baltijas Sporta zinātnes starptautiskā konference “Sporta un veselība pārmaiņu laikā”, ko organizēja mūsu Akadēmijas kolēģi un studējošie, kas pulcēja dalībniekus no 12 valstīm. PALDIES visiem konferences organizēšanā iesaistītajiem un galvenajai koordinatorei Zinātnes daļas vadītājai Unai Gūtmanei.

Aktīvu sadarbību ar ieinteresētajām organizācijām sācis jaunizveidotais Veselības aprūpes sportā izpētes centrs. Zinātniskā pētniecība netika pārtraukta arī attālinātajā studiju un darba laikā. Janvārī, aprīlī un maijā norisinājās studentu zinātniskās konferences “Sports un veselība 2021” sekciju sēdes katedru ietvaros, kurās ar pētnieciskajiem darbiem piedalījās 40 LSPA studenti.

Neveidojot ranga tabulu par to, cik daudz katrs no mums ir ieguldījis savā darbā, noslēdzot šo sarežģīto viena gada periodu, kopumā Akadēmijas darbs tika īstenots – studiju process, kaut attālināti, notika saskaņā ar grafikiem. Gribas domāt labas domas, ka mūsu absolventi dosies savā profesionālajā dzīvē atbilstoši sagatavoti. 

Pateicos katram individuāli un visiem kopā par paveikto, par izturību, par sava aroda un studentu mīlestību, par studentu lojalitāti mūsu Akadēmijai!

Novēlu veselību un aktīvu atpūtu šī gada saulainajā vasarā! Tiksimies rudenī, lai kopā svinētu mūsu Akadēmijas 100 gadu jubileju!

Cieņā, 
LSPA rektors, profesors Juris Grants

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv