Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Precizēta 2. un 6. rindkopa: SĀKUSIES ATTĀLINĀTA DOKUMENTU PIEŅEMŠANA STUDIJĀM LSPA MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ
Precizēta 2. un 6. rindkopa: SĀKUSIES ATTĀLINĀTA DOKUMENTU PIEŅEMŠANA STUDIJĀM LSPA MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ Drukāt
Piektdiena, 18 jūnijs 2021 04:40

Nac studet 2021 IG dok mg 2Tekstā precizēti 2. un 6. rindkopas datumi. 28. un 29. jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiek ATTĀLINĀTA studentu uzņemšana studijām profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā „Sporta zinātne”, kā arī profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”, ar specializācijas virzieniem "Sporta fizioterapeits" vai "Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā". Studiju programmās ir apmaksātas valsts budžeta vietas.

Dokumentu pieņemšana profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” turpināsies arī 28. un 29. jūlijā.

Dokumenti maģistrantūras programmā “Sporta zinātne” elektroniski jāiesniedz 2021.gada 28. un 29.jūnijā līdz plkst. 16.00  e-pastā:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Savukārt dokumenti maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” jāsūta e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Doktorantūras programmā “Sporta zinātne” dokumenti 28. un 29.jūnijā līdz plkst. 16.00  jāsūta e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Uzņemšanas pārbaudījums maģistrantūrā un doktorantūrā “Sporta zinātne” notiek attālināti - Zoom platformā, 1. jūlijā. Iestājpārbaudījuma norises saite reflektantiem tiks nosūtīta individuāli e-pastā.

Uzņemšanas pārbaudījums maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” notiek 30. jūlijā.

Reflektantiem ir iespēja uzdod jautājumus uzņemšanas komisijai, pieslēdzoties Zoom platformai 28. un 29. jūnijā no plkst. 11.00 - 13.00.

Saite: https://zoom.us/j/99001671823?pwd=c1RTb1ZDYTB0cTQrdTF0VHBnMkZLZz09
ID: 990 0167 1823  
Parole: 095145

Pirms dokumentu iesniegšanas studiju pretendentiem  jāveic maksājums 25 Euro apmērā par dokumentu noformēšanu. Maksājuma uzdevums jānosūta reizē ar uzņemšanas dokumentiem.

REKVIZĪTI.
Maksātājs: vārds, uzvārds, pers. kods
Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
                     Reģ. nr: 90000055243
                     Banka: Valsts kase; 
                     Bankas kods: TRELLV22, 
                     Konts Nr. LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par studijām maģistrantūrā vai doktorantūrā. Beigās obligāti uzrādot kodu - 21351! (Ja maksājumu veic trešā persona - jāuzrāda personas vārds/uzvārds par kuru tiek maksāts). 

Pēc konkursa studiju programmu reflektanti varēs iepazīties arī ar konkursa rezultātiem un vienoties par līguma slēgšanas gaitu.

Plašāka informācija par uzņemšanu 2021./2022.studiju gadam atrodama mājaslapā: http://uznemsana.lspa.lv/.

Jautājumos saistībā ar doktora programmu “Sporta zinātne”, lūdzam sazināties ar Sporta zinātnes maģistrantūras un doktorantūras vadītāju Tatjanu Ņikiforovu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tel.: 29195694. 

Savukārt jautājumi par profesionālo maģistra augstākās izglītības studiju programmu “Sporta zinātne” uzdodami programmas direktorei Ingai Liepiņai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tel.: 26525949, bet jautājumi programmā "Veselības aprūpes speciālists sportā" vislabāk pārrunājami ar programmas direktoru un studiju specializācijas virziena "Sporta fizioterapeits" vadītāju Mārtiņu ČampuŠī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tel.: 27010772.

Profesionālais maģistrs "Sporta zinātnē" sagatavo izglītības un sporta darba speciālistus vienā no sekojošajām kvalifikācijām: sporta skolotājs, vadītājs sporta jomā, rekreācijas speciālists vai sporta veida vecākais treneris.

Savukārt maģistra programmas „Veselības aprūpes speciālists sporta jomā” absolventi iegūs veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē ar vienu no virzieniem: sporta fizioterapeits vai pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā. Lai studētu šajā programmā, nepieciešams bakalaura grāds un kvalifikācija fizioterapijā.

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programmas „Sporta zinātne”  studiju ilgums ir 1 gads 7 mēneši, bet pilna studiju programmas maksa, ja neiegūst budžeta vietu, 3217 Euro, viena semestra maksa 990 Euro. Pretendentus ar bakalaura grādu, vai ar augstāko izglītību radniecīgā zinātņu nozarē vai apakšnozarē ieskaita maģistrantūrā tikai maksas grupā. Programmas maksa: 3960 Euro  (programmas maksa 3217 Euro + izlīdzinošo studiju kursu moduļu maksa  742,50 Euro).

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programmas „Veselības aprūpes speciālists sportā”  studiju ilgums 2 gadi. 2021./2022.akadēmiskajā gadā studiju maksa 1980 Euro, pilna studiju programmas maksa (2 gadi)  3960 Euro.

Akadēmiskā doktora augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” sagatavo sporta zinātnes nozares doktorus sporta pedagoģijā vai sporta teorijā un vēsturē (Dr.paed.). Programmas studiju ilgums ir 3 gadi 6 mēneši. Studiju maksa 2021./2022.akadēmiskajā gadā 1980 EUR, viena semestra maksa 990 EUR.

Pieteikšanās studijām LSPA pakārtota epidemioloģiskās situācijas prasībām Valstī. Tamdēļ uzņemšanas grafiks un nosacījumi var mainīties. Lūgums ikvienam sekot aktualitātēm LSPA mājaslapā www.lspa.lv.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv