Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Precizēts viss teksts, atcelts iestājpārbaudījums fiziskajā sagatavotībā! JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LSPA BAKALAURA UN PIRMĀ LĪMEŅA PROGRAMMĀS SĀKSIES 12. JŪLIJĀ
Precizēts viss teksts, atcelts iestājpārbaudījums fiziskajā sagatavotībā! JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LSPA BAKALAURA UN PIRMĀ LĪMEŅA PROGRAMMĀS SĀKSIES 12. JŪLIJĀ Drukāt
Pirmdiena, 05 jūlijs 2021 04:37

Nac studet 2021 IG dok mg 3Precizēts viss teksts, atcelts iestājpārbaudījums fiziskajā sagatavotībā! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) jauno studentu uzņemšanu 2021./2022. akadēmiskajam gadam bakalaura līmeņa studiju programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”, pilna laika klātienē, un 1.līmeņa programmā „Izglītības un sporta darba speciālists” sāks 12. jūlijā. Dokumentus var iesniegt attālināti - sūtot dokumentus e-pastā, un klātienē - ierodoties LSPA.

Pieteikšanās studijām LSPA pakārtota epidemioloģiskās situācijas prasībām Valstī. Tamdēļ uzņemšanas grafiks un nosacījumi var mainīties. Lūgums ikvienam sekot aktualitātēm LSPA mājaslapā www.lspa.lv.

Šovasar uzņemšana notiek bakalaura, pirmā līmeņa, maģistra un doktora studiju programmās pilna un nepilna laika studiju programmu apguvei.

LSPA uzņem studentus divās profesionālā bakalaura izglītības programmās studijām klātienē un neklātienē “Sporta zinātne” (ir valsts apmaksātas budžeta vietas klātienes studijām) un studijām klātienē un nepilna laika klātienē “Fizioterapija” (studijas tikai par maksu).

BAKALAURA PROGRAMMAS

No 12. līdz 20. jūlijam (ieskaitot sestdienu – 17. jūliju) LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333) pieteikumus studijām pilna laika klātienē bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” pieņem klātienē, ievērojot valstī noteiktos Covid-19 ierobežojošos epidemioloģisko noteikumu pamatprincipus, vai arī attālināti, dokumentus sūtot e-pastā.

Reflektanti bakalaura programmā "Sporta zinātne" dokumentus studijām pilna laika klātienē var sūtīt e-pastā  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu bet reflektanti bakalaura programmā "Fizioterapija" dokumentus studijām pilna laika klātienē var sūtīt e-pastā  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Sakarā ar Valstī noteiktajām epidemioloģiskajām prasībām, LSPA spiesta atcelt jūlijā paredzēto iestājpārbaudījumu studiju programmas “Sporta zinātne” reflektantiem.  Līdz ar to iestājeksāmens fiziskajā sagatavotībā ŠOGAD NENOTIKS!  Katrs studējošais pats ir atbildīgs par savas fiziskās sagatavotības atbilstību studiju procesā nepieciešamajam. 

Studiju ilgums - 4 gadi (8 semestri). Programmā „Sporta zinātne” ir valsts apmaksātas budžeta vietas, savukārt programmā „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu.  Plašāka informācija.

„Sporta zinātnes” bakalaura studiju programma aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi treneru kvalifikācijā. Pabeidzot bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, absolvents iegūst uzreiz divas kvalifikācijas/profesijas. Piemēram, sporta skolotājs un sporta veida vecākais treneris vai sporta skolotājs un vadītājs sporta jomā, vai rekreācijas speciālists (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma piedāvāta „Fizioterapija”, kurā  absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju „Fizioterapeits”. Šī studiju programma LSPA kļuvusi pieprasīta. Tāpēc Akadēmija nopietni strādā pie tās pilnveides un studiju virziena tālākas attīstības.

______________________________________

No 21. līdz 23. jūlijam un arī 26.jūlijā LSPA pieteikumus pieņem studijām nepilna laika neklātienē bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un nepilna laika klātienē „Fizioterapija”. Studiju ilgums – 4 ar pusi gadi (9 semestri). Nepilna laika programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu.  Plašāka informācija.

Pieteikumus studijām nepilna laika neklātienē bakalaura programmās „Sporta zinātne” un nepilna laika klātienē "Fizioterapija" pieņem klātienē LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333), ievērojot valstī noteiktos Covid-19 ierobežojošos epidemioloģisko noteikumu pamatprincipus, vai arī attālināti, dokumentus sūtot e-pastā. Reflektanti bakalaura programmā "Sporta zinātne" dokumentus studijām pilna laika klātienē var sūtīt e-pastā  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , bet reflektanti bakalaura programmā "Fizioterapija" dokumentus studijām nepilna laika klātienē var sūtīt e-pastā  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , līdz 26.jūlija plkst. 16.00

PIRMĀ LĪMEŅA PROGRAMMA

No 12. līdz 14. jūlijam LSPA notiek dokumentu pieņemšana pirmā līmeņa profesionālajā augstākās izglītības programmā „Izglītības un sporta darba speciālists”, kas divos studiju gados, pilna laika klātienē, studentiem piedāvā iegūt sporta veida trenera kvalifikāciju. Programmā ir valsts budžeta apmaksātas vietas. Studiju ilgums – 2 gadi (4 semestri). Ir budžeta vietas. Plašāka informācija.

NO 12-14.JŪLIJAM NOTIEK UZŅEMŠANA 1.LĪMEŅA AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀ „IZGLĪTĪBAS UN SPORTA DARBA SPECIĀLISTS”

MAĢISTRA UN DOKTORA PROGRAMMAS

28. un 29. jūnijā LSPA pieteikumi pieņemti studijām profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā “Sporta zinātne”, kā arī  profesionālā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” ar profesionālajām kvalifikācijām „Sporta fizioterapeits” vai „Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā”. Studijas notiek pilna laika klātienes formā. Studiju ilgums maģistrantūrā – 2 gadi (4 semestri), bet doktorantūrā 3 ar pusi gadi (8 semestri). Ir budžeta vietas. Plašāka informācija.

Dokumentu pieņemšana profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” turpinās arī 28. un 29. jūlijā. Plašāka informācija.

Dokumenti maģistrantūras programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” jāiesniedz 2021.gada 28. un 29.jūlijā līdz plkst. 16.00  e-pastā:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Maksa par dokumentu reģistrēšanu un noformēšana studijām - 25 Eur (izņemot bāreņus), uzrādot bankas maksājuma uzdevumu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par studiju iespējām, jautājumus sūtiet LSPA Studentu uzņemšanas komisijas atbildīgajai sekretārei Austrai Kurkinaitei –  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Vairāk par 2021. gada uzņemšanu https://www.uznemsana.lspa.lv/.

LSPA ir Valstī vienīgā specializētā augstākās izglītības iestāde, kurā sagatavo plaša profila sporta speciālistus. Visas LSPA īstenotās studiju programmas ir akreditētas, kas nodrošina absolventiem starptautiski atzīta diploma saņemšanu un kvalifikācijas iegūšanu.

LSPA īpaši atbalsta arī augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla mācību plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums. Tas tiek darīts, lai pēc aktīvo sporta gaitu beigām, Latvijas sportisti ar savu pieredzi un zināšanām paliek nozarē un savas zināšanas tālāk nodod jaunajiem sporta talantiem.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv