Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA VADĪBAS VIEDOKLIS PAR VAKCINĀCIJU COVID-19 IEROBEŽOŠANAI
LSPA VADĪBAS VIEDOKLIS PAR VAKCINĀCIJU COVID-19 IEROBEŽOŠANAI Drukāt
Svētdiena, 18 jūlijs 2021 14:51

Covid vakcinacija LSPAŠobrīd visā Latvijā turpinās iedzīvotāju vakcinācija pret Covid-19. Ja sekmīgi izdosies īstenot Veselības ministrijas izstrādāto vakcinācijas plānu, tad līdz šā gada vasaras beigām iecerēts vakcinēt 70 procentus iedzīvotāju un izvairīties no atkārtota slimības uzliesmojuma 2021. gada rudenī. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA) tas sniegtu iespēju atjaunot studijas un darbu klātienē! Tāpēc LSPA vadība studējošos un darbiniekus turpina aicināt vakcinēties.

Jau iepriekš, ar aptauju palīdzību, LSPA administrācija apkopoja informāciju par gatavību vakcinēties Covid-19 ierobežošanai, lai piedāvātu kolektīvo vakcināciju LSPA telpās, kā arī, lai noskaidrotu, epidemioloģiskās drošības riskus klātienes studiju uzsākšanai jaunajā studiju gadā. Veiktā aptaujā apliecinājusi, ka daļa studējošo un docētāju jau vakcinējusies, daļa vakcīnai reģistrējusies, daļa atturas no atbildes sniegšanas vai norāda uz nevēlēšanos to darīt. Līdz ar to veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka epidemioloģiskās drošības risks – iespēja inficēties ar Covid-19 klātienes studiju procesā, LSPA joprojām ir augsts. Tāpēc LSPA vadība iesaka veikt brīvprātīgo vakcināciju, lai inficēšanās risku mazinātu.

LSPA aicinājums brīvprātīgi vakcinēties ir tikai un vienīgi ieteikums, kas balstīts risku vadībā, lai mazinātu COVID-19 inficēšanās riskus, atrodoties LSPA telpās un aicina studējošos, docētājus un darbiniekus sekot līdzi informācijai un rekomendācijām šajos visiem izaicinošajos apstākļos un pieņemt patstāvīgus un atbildīgus lēmumus.

Cerībā jau šā gada rudenī LSPA atjaunot pilnvērtīgu studiju procesu un praktisko apmācību klātienē,

LSPA rektorāta vārdā,
Studiju departamenta vadītājs,
asoc. prof. Ivars Kravalis
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv