Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA ATTĀLINĀTAIS PASĀKUMS “ĢIMNASTRĀDE 2021” – JAUNA PIEREDZE STUDENTIEM UN MĀCĪBSPĒKIEM
LSPA ATTĀLINĀTAIS PASĀKUMS “ĢIMNASTRĀDE 2021” – JAUNA PIEREDZE STUDENTIEM UN MĀCĪBSPĒKIEM Drukāt
Pirmdiena, 24 maijs 2021 15:06

GIMNASTRADE 2021 ig21.maijā LSPA Aciklisko sporta veidu katedra, attālināti – ZOOM platformā, organizēja vingrošanas sacensības 1. kursā studējošajiem – “Ģimnastrāde 2021”. Konkursā piedalījās 78 dalībnieki četrās vingrošanas grupās. Pirmo reizi sacensību dalībnieki vingrošanas uzdevumus filmēja individuāli un pēc brīvas izvēles montēja video materiālu, lai atspoguļotu komandā izstrādāto priekšnesuma konceptu un izpildītu sacensību nolikuma prasības, kas atspoguļo studējošo apgūtās prasmes vingrošanas studiju kursos.

Kā radošāko video risinājumu, žūrija atzina 1. kursa 3. grupas video un priekšnesumu. Filmēšanā piedalījās: Beāte Baumeistere, Saiva Elīza Doroškēvica, Ulvis Karelsons, Valters Andris Klēpis, Emīls Krontāls, Rihards Norvaišs, Zane Madara Novikova, Ronalds Orniks, Niks Orvīds, Kitija Rasmane, Edgars Razumovskis, Matīss Teodors Seleckis, Raivo Simsons, Everts Dāvis Stebulis, Oskars Strazdiņš, Ance Škutāne, Šarlote Šķēle, Ksenija Šorņikova, Pāvels Titovs, Patriks Vaskis, Herberts Zeibots. Video montēja Matīss Teodors Seleckis.

“Ģimnastrādē” studenti ar negaidīti lielu entuziasmu sniedza atskaiti  par apgūtajām praktiskajām iemaņām vingrošanas kursā, kurā apguva ritmiku, kustību pamatus, aerobiku, vingrošanu un akrobātiku.

Studenti stāstīja, ka sākotnēji viņiem bija grūtības atzīt, ka situācija ir ārkārtēja un saglabāt tajā ierasto studiju tradīciju - vingrošanas sacensību klātienē, visticamāk nebūs iespējams. Tāpat arī daudzi cerēja, ka situācija uzlabosies un izdosies atjaunot aktivitāšu, socializēšanās vai akadēmiskā snieguma līmeni. Tomēr, laikam ejot, situācija nemainījās un nācās pielāgoties arī praktiskajā studiju procesā.

Šobrīd vislielākais gandarījums ir vērot mūsu studentu un katedras kolēģu spēju pieņemt jaunus izaicinājumus. Jauna digitālā pieredze dod iespēju mums visiem neapstāties, meklēt jaunus studiju darba risinājumus un turpināt studiju procesu, lai cik tas sarežģīts arī nebūtu.

STUDENTU PAVEIKTO SKATIES VIDEO
YouTube-logo 2

VIDEO SATURS REDIĢĒTS SASKAŅĀ AR YouTube AUTORTIESĪBĀM!

1.VIETA (1.3.) 01:02
2.VIETA (1.4.) 06:41
3.VIETA (1.1.) 13:28
4.VIETA (1.2.) 17:57

PALDIES KONKURSA ORGANIZĒTĀJIEM: Aciklisko sporta veidu katedrai, galvenajam tiesnesim, asociētajam profesoram Leonīdam Žiļinskim, konkursa vadītājai, vieslektorei Diānai Rutks arī Rutkis, žūrijas priekšsēdētājam, konkursa patronam, asoc.prof. Ivaram Kravalim un visiem studiju kursā iesaistītajiem docētājiem!

Cerībā, ka nākamā Ģimnastrāde varēs notikt klātienē,
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv