Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ILGGADĒJAI LSPA REKTORA PALĪDZEI, SPORTA PEDAGOĢEI MUDĪTEI RIMBENIECEI PIEŠĶIRTS AUGSTĀKAIS VALSTS APBALVOJUMS
ILGGADĒJAI LSPA REKTORA PALĪDZEI, SPORTA PEDAGOĢEI MUDĪTEI RIMBENIECEI PIEŠĶIRTS AUGSTĀKAIS VALSTS APBALVOJUMS Drukāt
Piektdiena, 30 aprīlis 2021 21:11

M.R. 2Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls, par sevišķiem nopelniem Latvijas Valsts labā lēmis piešķirt Atzinības krustu un par Atzinības krusta virsnieci iecēlis ilggadēju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektora palīdzi, sporta pedagoģi Mudīti RIMBENIECI.

20.aprīlī, par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā, 16 personām piešķirts “Viestura ordenis”, bet 39  – “Atzinības krusts”, liecina paziņojumi oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Ar lepnumu par mūsu kolēģi, sveicam Atzinības krusta virsnieci  Mudīti Rimbenieci!

Mudīte RIMBENIECE pēc Jaunpils vidusskolas absolvēšanas iestājās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (toreiz – Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūts), kuru absolvēja `1975.gadā, iegūstot Sporta izglītības pasniedzēja kvalifikāciju.

Pēc augstskolas beigšanas uzsāka darbu toreizējā Republikas Augstākās sporta meistarības skolā par instruktori. M.Rimbenieces darba pienākums bija veikt organizatorisko un arī pedagoģisko darbu , lai Latvijas jaunatnes un skolēnu izlašu basketbolisti un treneri varētu piedalīties treniņnometnēs un sagatavoties jaunatnes un skolēnu spartakiādes sacensībām. Darbā jaunā speciāliste M. Rimbeniece parādīja sevi kā teicamu pedagoģi, labu organizatori un atbildīgu darbinieci.

1980.gadā viņa tika uzaicināta darbam LSPA, kur strādā arī šobrīd. Vairāk kā 40 gadus, strādājot LSPA par rektora palīdzi, Mudīte Rimbeniece parādījusi sevi ne tikai kā zinošu, radošu un apzinīgu darbinieci, teicamu organizatoru, izcilu sava darba speciālisti, bet arī kā pašaizliedzīgu savas Valsts patrioti, kas spilgti izpaudās 1991. gada barikāžu dienās, kad viņa nodrošināja kontaktus ar LSPA barikāžu dalībnieku grupām, organizēja grupu dežūras un to nodrošinājumu, lai apsargātu telefona centrāli Dzirnavu ielā.

Savas valsts īstenas patriotes pierādījums ir M.Rimbenieces daudzgadu pašaizliedzīgs un priekšzīmīgs darbs.

Pieteikumu par Valsts apbalvojuma piešķiršanu Latvijas Valsts Ordeņu kapitulam LSPA kolektīva un Senāta vārdā iesniedza rektors Juris Grants un Senāta priekšsēdētājs Uldis Grāvītis.

Atzīmējams arī fakts, ka 2019.gadā Mudītes Rimbenieces vīrs - LSPA Sporta spēļu katedras docents un basketbola treneris, Jānis Rimbenieks saņēma Triju Zvaigžņu ordeni.

Informāciju apkopoja:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas
sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
FOTO: Mudītes Rimbenieces personīgais arhīvs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv