Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes STUDENTU ZINĀTNISKĀS KONFERENCES “SPORTS UN VESELĪBA 2021” VIEGLATLĒTIKAS UN PELDĒŠANAS KATEDRAS SEKCIJĀ UZVAR AGNESE PRIKAZA
STUDENTU ZINĀTNISKĀS KONFERENCES “SPORTS UN VESELĪBA 2021” VIEGLATLĒTIKAS UN PELDĒŠANAS KATEDRAS SEKCIJĀ UZVAR AGNESE PRIKAZA Drukāt
Pirmdiena, 26 aprīlis 2021 14:11

Agnese Prikaza 202126.aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) simtgadei veltītās studentu zinātniskās konferences “Sports un veselība 2021” Vieglatlētikas un peldēšanas katedra sekcijā par labākajām atzītas bakalaura programmas “Sporta zinātne” 4.kursa studenšu – Agneses PRIKAZAS, Aleksandras RIBAKOVAS un Lindas FELDMANES pētījumu prezentācijas.

1. vieta: Agneses Prikazas darbs “Pēdas attīstīšana vidējas sagatavotības īso distanču skrējējiem”; darba vadītājs Mg. paed., lektors Krišjānis Kuplis, zinātniskais konsultants Mg. paed., pētnieks Edgars Bernāns.

2. vieta: Aleksandras Ribakovas darbs "Spēka attīstīšana 13-14 gadus veciem peldētājiem"; darba vadītāja Dr. paed., profesore Jeļena Solovjova.

3. vieta: Lindas Feldmanes darbs "Apmācības īpatnības tenisā bērniem 4-6 gadu vecumā ar uzvedības traucējumiem"; darba vadītāja Dr. paed., vadošā pētniece Anna Zuša.

Konferences Vieglatlētikas un peldēšanas katedras sekcijā, ar pētījumu prezentācijām, startēja 6 studējošie.

REFERĀTU TĒMAS

Jau ziņots, ka Šogad 72. LSPA studējošo zinātniskā konference “SPORTS UN VESELĪBA 2021” notiek laikā no 27. janvāra līdz 31. maijam, tās norises laiku pielāgojot studiju procesam katras katedras ietvaros.

27.janvārī  LSPA studentu zinātniskās konferences “Sports un veselība 2021” Aciklisko sporta veidu katedras sekcijā par labākajiem tika atzīti Madars Naumčikas, Elīnas Zaikas un Jevgenijas Šepeļes pētījumi.

Savukārt 20.aprīlī Latvijā vadošā šāvēja Agate Rašmane uzvarēja studentu zinātniskās konferences Slēpošanas katedras pētniecisko darbu konkursā.

Konferenci organizē un atbalsta LSPA Zinātnes daļa, bet norisi nodrošina Akadēmijas KATEDRU docētāji, izvēloties vienu datumu konferences norises laikā un informējot studējošos par konferences norises laiku, pieteikšanās iespējām un atbildīgo kontaktpersonu.

KONFERENCES NOLIKUMS

Jautājumu gadījumā sazināties ar Vieglatlētikas un peldēšanas katedras lektoru Krišjāni KUPLI
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr. +371 67543437

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Foto: Agneses Prikazas personīgais arhīvs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv