Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LATVIJĀ VADOŠĀ ŠĀVĒJA AGATE RAŠMANE UZVAR STUDENTU ZINĀTNISKĀS KONFERENCES “SPORTS UN VESELĪBA 2021” SLĒPOŠANAS KATEDRAS PĒTNIECISKO DARBU KONKURSĀ
LATVIJĀ VADOŠĀ ŠĀVĒJA AGATE RAŠMANE UZVAR STUDENTU ZINĀTNISKĀS KONFERENCES “SPORTS UN VESELĪBA 2021” SLĒPOŠANAS KATEDRAS PĒTNIECISKO DARBU KONKURSĀ Drukāt
Trešdiena, 21 aprīlis 2021 08:57

Agate Rasmane 2021 pLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) simtgadei veltītajā studentu zinātniskajā konferencē “Sports un veselība 2021”, 20.aprīlī notika Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, airēšanas, tūrisma un rekreācijas katedras sekcija, kurā ar tiešsaistes ziņojumiem par veiktajiem pētījumiem piedalījās 8 bakalaura programmā studējošie. Par labāko atzīts 4. kursa studentes un Latvijas vadošās šāvējas Agates RAŠMANES pētnieciskais darbs. Rašmane šogad kvalificējusies startam Olimpiskajās spēlēs Tokijā.

“Esmu patīkami pārsteigta! Mana darba augstais vērtējums tiešām bija negaidīts,” ar gandarījumu atzina Agate Rašmane. “Konferences darbu vērtēšanas komisijai prezentēju savus pētījumus topošajā bakalaura darbā “Statistiskais un dinamiskais līdzsvars šaušanā ar pistoli”, jo cenšos padziļināti pētīt mani personīgi interesējošu jautājumu - kā, trenējot statisko un dinamisko līdzsvaru pistoles šāvējiem, iespējams ietekmēt viņu šaušanas rezultātus.  Plānoju arī izstrādāt priekšlikumus un vingrinājumu kopumu ložu šaušanas treneriem, kas varētu uzlabot viņu audzēkņu līdzsvara spējas.”

Agates Rašmanes darba vadītāja ir LSPA Dr. paed., asociētā profesore Laima Saiva; zinātniskā konsultante - Dr. paed., vadošā pētniece Anna Zuša.

Savukārt par otru labāko darbu konferences konkursa darbu vērtēšanas komisija atzina Regīnas Rudzītes darbu “Slēpošanas ietekme uz sporta skolas audzēkņu dinamisko un statisko līdzsvaru treniņu procesā”, darba vadītājs Slēpošanas katedras vadītājs, Dr.paed., asociētais profesors Kalvis Ciekurs.

3.vieta Dēzijai Boļšakai par darbu “Auce, kā rekreatīvā tūrisma galamērķis”, darba vadītāja Dr. paed., asociētā profesore Ingrīda Smukā.

Jau ziņots, ka Šogad 72. LSPA studējošo zinātniskā konference “SPORTS UN VESELĪBA 2021” notiek laikā no 27. janvāra līdz 31. maijam, tās norises laiku pielāgojot studiju procesam katras katedras ietvaros.

Nākamā konferences sekcija MS Teams platformā notiks 26.aprīlī. To organizē Vieglatlētikas un peldēšanas katedras docētāji. Sekcijai var pieteikties līdz 23.aprīlim: https://bit.ly/3x7Lxad

27.janvārī  LSPA studentu zinātniskās konferences “Sports un veselība 2021” Aciklisko sporta veidu katedras sekcijā par labākajiem tika atzīti Madars Naumčikas, Elīnas Zaikas un Jevgenijas Šepeļes pētījumi.

Konferenci organizē un atbalsta LSPA Zinātnes daļa, bet norisi nodrošina Akadēmijas KATEDRU docētāji, izvēloties vienu datumu konferences norises laikā un informējot studējošos par konferences norises laiku, pieteikšanās iespējām un atbildīgo kontaktpersonu.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Foto: Agates Rašmanes personīgais arhīvs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv