PROJEKTA KOORDINATORI IEPAZĪSTINA BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES ASOCIĀCIJAS VALDI AR PAVEIKTO Drukāt
Piektdiena, 29 janvāris 2021 17:07

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

2021.gada 29.janvārī Baltijas Sporta zinātnes asociācijas gadskārtējā valdes sēdē Projekta vadības grupas koordinatore prof. Andra Fernāte un projekta koordinatore Daina Arne prezentēja starptautiskās doktorantūras studiju programmas “Sporta zinātne” sagatavoto jauno starptautisko doktorantūras studiju programmu un informēja par turpmākajiem plāniem projekta īstenošanā.

Doktorantūras studiju programmu attīsta LSPA kā vadošais partneris un kā sadarbības partneri - Lietuvas Sporta universitāte, Tartu Universitāte un Varšavas Jozefa Pilsudska Fiziskās izglītības universitāte ar mērķi paaugstināt sporta zinātnes attīstību Baltijas reģionā un sekmēt ciešāku kontaktu veidošanos starp jaunajiem sporta zinātniekiem. 

Doktorantūras programmas izveidi īsteno ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu projektā "LSPA inovatīva, pētniecībā balstīta starptautiskā starpaugstskolu kopīgā doktora studiju programma «Sporta zinātne»" Nr.8.2.1.0/18/A/020.

Baltijas sporta zinātnes asociācija apvieno piecas Baltijas reģiona sporta augstskolas - LSPA, Lietuvas Sporta universitāti, Lietuvas Vitautas Magnusa universitāti (iepriekš Lietuvas Pedagoģiskā universitāte) un Tartu universitāti, kā arī Varšavas Jozefa Pilsudska Fiziskās izglītības universitāti Polijā (asociācijai pievienojās 2017.gadā). Biedrības mērķis ir sekmēt sporta zinātnes attīstību Baltijas reģionā, kā arī attīstīt labāku sadarbību starp sporta augstskolām Baltijā un kopīgi integrēties Eiropas un pasaules sporta zinātnes apritē.

Baltijas Sporta zinātnes asociācija (Baltic Sport Science Society) dibināta 2009.gadā.

Informāciju sagatavoja:
projekta koordinatore Daina Arne,   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
tel. 66100658

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv