Uz sākumu Jaunumi Studentiem Ienes pārmaiņas pasaulē!
Ienes pārmaiņas pasaulē! Drukāt
Ceturtdiena, 10 marts 2011 17:12

vnfPagarināta pieteikšanās konkursam “Ienes pārmaiņas pasaulē!”

Nākot pretī jauniešiem un to interesei iesniegt darbus ar pāris dienu nokavēšanos, radošā konkursa “Ienes pārmaiņas pasaulē!” rīkotāji pagarina darbu iesniegšanas termiņu līdz 13. marta (svētdienas) pusnaktij. Galvenā balva - piedalīšanās starptautiskā Eiropas – Āzijas jauniešu forumā, kas notiks saulainajā Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā jau šī gada jūnijā!

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem jāizsaka savs viedoklis par kādu no Tūkstošgades attīstības mērķiem, izmantojot fotokameru, uzrakstot eseju vai projekta ideju. Dalībniekiem savos darbos jāatspoguļo jauniešu dzīve Latvijā un to aktualitātes, kam nepieciešams pievērst sabiedrības uzmanību. Jaunieši konkursā var piedalīties trīs veidos: iesniedzot fotogrāfijas, eseju vai projekta priekšlikumu angļu valodā.

IenParmPas_WebMazsKonkursā var piedalīties Latvijas jaunieši, un tiem ir jāpārzina angļu valoda. Pieteikšanās jaunais termiņš ir 13. marts plkst. 23:59. Papildu informācija un konkursa nolikums ir atrodams www.vnf.lv.

Starptautiskā foruma “Youth in Development” galvenais mērķis ir savest kopā aktīvos jauniešus no Āzijas un Eiropas, lai diskutētu par globālām vērtībām, kas skar jauniešus, un dalīties pieredzē, kā jauniešu apvienības cīnās pret nabadzību un sociālo izstumšanu, narkotiku tirgošanu un izplatību un citām problēmām Tūkstošgades attīstības mērķu kontekstā. Forumā jaunieši diskutēs par jauniešu lomu NVO sektorā, lai iepriekšminētajiem mērķiem rastu ilgtspējīgus un radošus risinājumus. Jaunieši, kuri forumā izstrādās spēcīgākās, aizraujošākās un labākās idejas, varēs iegūt papildu finansējumu savu ideju īstenošanai.

Konkursu Latvijas jauniešiem organizē Valmieras novada fonds sadarbībā ar Bulgārijas organizāciju Workshop for Civic Initiatives Foundation. Šāds konkurss paralēli notiek arī Bulgārijā, Spānijā, Taizemē, Ķīnā un Vjetnamā, uzvarētājiem piedaloties jauniešu forumā “Youth-In-Development” Sofijā, Bulgārijā. Konkurss notiek “Jaunatne darbībā” finansētā projekta “Youth In Development Forum” ietvaros.

IenParmPas_Web365x548

Papildu informācija:

Gundega Siliņa, VNF Jauniešu ideju laboratorijas koordinatore

Tālrunis: 27820430, 64281792; e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 http://www.vnf.lv


Pielikumi: Konkursa nolikums (.pdf)

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv