Uz sākumu Jaunumi Studentiem ERASMUS+ STUDIJU MOBILITĀTES IETVAROS LSPA STUDENTI DEVUŠIES UZ ĀRVALSTU AUGSTSKOLĀM
ERASMUS+ STUDIJU MOBILITĀTES IETVAROS LSPA STUDENTI DEVUŠIES UZ ĀRVALSTU AUGSTSKOLĀM Drukāt
Ceturtdiena, 25 februāris 2021 14:43

Erasmus 2021 devusiesAr LSPA „Erasmus+” stipendiju konkursa komisijas ieteikumu, trīs Akadēmijas studenti februārī devušies uz Spāniju un Portugāli, lai papildinātu savas zināšanas LSPA sadarbības augstskolās. Studenti, apmaiņas programmas ietvaros, ārvalstīs mācīsies līdz studiju gada noslēgumam – jūlijam.

Studijas ārvalstu augstskolās sākuši LSPA profesionālā bakalaura programmas “Sporta zinātne” 3.kursa studenti Armands Jakušenoks un Mārtiņš Pļāvējs, kuri šobrīd studē Spānijā, Malagas Universitātes Izglītības zinātņu fakultātē. Savukārt bakalaura programmas “Sporta zinātne” 2.kursa studente Inna Portnova mācās Portugālē, Koimbras Universitātē.

LSPA “Erasmus+” programmas koordinatore Ingrīda Smukā informē, ka pērnā gada rudenī par "Erasmus+" studiju apmaiņas programmas iespējām interesējās vairāk nekā 10 Akadēmijā studējošie, taču izvirzītajām prasībām atbilda tikai 3 minētie studenti.

Arī šobrīd - līdz 2021. gada 2. aprīlim, visi LSPA studējošie aicināti pieteikties ERASMUS+ studiju apmaiņas programmai un stipendijai 2021./2022. akadēmiskā gada rudens semestrim. 

I.Smukā arī pastāstīja, ka februārī “Erasmus+” apmaiņas ietvaros, ievērojot Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas drošības prasības, LSPA studijas sākuši pieci apmaiņas studenti - četri no Portugāles Koimbras Univetsitātes, un viena studente no Polijas Vroclavas Universitātes Fiziskās izglītības augstskolas.

Visi ārvalstu studenti LSPA studēs līdz otrā semestra beigām ar cerību uz situācijas normalizēšanos un iespēju klātienē iepazīt LSPA un kursa biedrus.

Vairāk par Erasmus+ studijām

LSPA buklets par ERASMUS+ (PDF)

Papildus informācija:
LSPA ERASMUS+ projekta koordinatore,
asoc. prof. Ingrīda Smukā
67543422,   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv