Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes VIDEO: LSPA ATTĀLINĀTAJĀS ZIEMAS NOMETNĒS STUDENTI PILNVEIDOJUŠI SLĒPOŠANAS PRASMES
VIDEO: LSPA ATTĀLINĀTAJĀS ZIEMAS NOMETNĒS STUDENTI PILNVEIDOJUŠI SLĒPOŠANAS PRASMES Drukāt
Pirmdiena, 01 februāris 2021 23:05

WhatsApp Image 2021-02-17 at 10.29.07 2No 25. līdz 29.janvārim un no 8. līdz 16. februārim Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notikusi Slēpošanas katedras koordinētā Ziemas nometne Akadēmijā studējošajiem 3.kursa studentiem programmā “Sporta zinātne”, kurā attālināti piedalījās 101 dalībnieks – studenti un mācībspēki.

Ziemas nometnes laikā Slēpošanas un Anatomijas katedras speciālisti klātienē un neklātienē studējošajiem vadīja teorētiskās un praktiskās nodarbības par slēpošanu, nometņu mācību un slēpošanas ietekmi uz veselību un fizisko sagatavotību.

Šogad LSPA Ziemas nometne pirmo reizi Akadēmijas pastāvēšanas vēsturē notika onlainā, studentiem slēpojot katram atsevišķi un izmantojot digitālās viedierīces. Apgūtās prasmes tika fiksētas ar studentu viedtālruņiem video formātā, kā arī iesniedzot teorētiskos darbus e-pastos un tiešsaistes platformās.

Neraugoties uz to, ka abas nometnes notika attālināti, to mērķis ir saglabājies nemainīgs. “Svarīgākais studentiem papildināt savas zināšanas slēpošanā un nometnes mācībā, kā arī parādīt ziemas sportisko burvību un izjust par to prieku,” uzsvēra Slēpošanas katedras vadītājs, asociētais profesors Kalvis Ciekurs.

Nometnes dalībnieces, 3.kursā studējošās Marta Šaboviča un Evita Diāna Rosne pēc nometnes dalījās ar saviem iespaidiem: “Ieguvām jaunu pieredzi, kā arī sapratām, ka attālināti varam patstāvīgi apgūt slēpošanas pamatus. Pateicoties slēpošanas katedras docētāju atsaucībai, esam veiksmīgi apguvuši un noslēguši ziemas nometni – plānoto programmu apguvām. Protams, klātienē būtu bijis labāk, jo būtu visi kopā, kā arī tās emocijas būtu spilgtākas. Protams, arī praktiskās iemaņas apgūtu labāk. Tomēr uz ārkārtas situācijas fona bija super – smiekli un slēpes.”

Nometnes darbu vadīja LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, airēšanas, tūrisma un rekreācijas katedras vadītājs, asociētais profesors Kalvis Ciekurs; profesori Juris Grants un Daina Krauksta; asociētie profesori Ingrīda Smukā un Ivars Kravalis, kā arī Anatomijas, fizioloģijas, bioķīmijas, biomehānikas, higiēnas un informātikas katedras docētājs Mārcis Jakovičs.

Nometne 2021

Ļoti ceram, ka nākamajā nometnē varēsim tikties klātienē!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Foto un video: Marta Šaboviča un Evita Diāna Rosne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv