Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 28 JAUNIE SPORTA SPECIĀLISTI ABSOLVĒ PROFESIONĀLĀ BAKALAURA AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMU "SPORTA ZINĀTNE”
28 JAUNIE SPORTA SPECIĀLISTI ABSOLVĒ PROFESIONĀLĀ BAKALAURA AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMU "SPORTA ZINĀTNE” Drukāt
Svētdiena, 28 marts 2021 14:08

IMG 1273 2Šodien - 5. februārī, LSPA bakalaura diplomus saņēma 28 jaunie sporta speciālisti profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā "Sporta zinātne”. Izglītības programmu bakalaura līmenī pabeidza 22 neklātienē un 6 klātienē studējušie absolventi.

Diplomus izsniedza katram absolventam individuāli, ievērojot Valstī noteiktās prasības ārkārtas situācijā. 

Studenti, saņemot gaidīto diplomu, jutās pacilāti, jo viņiem tas bija svarīgs un ļoti nozīmīgs brīdis. Saņemot izglītības dokumentu, absolventu vidū valdīja sirsnīga gaisotne un Akadēmijai tika veltīti pateicības vārdi par gūtajām zināšanām un iespēju pabeigt studijas par spīti ārkārtas situācijas izraisītajiem izaicinājumiem studiju noslēdzošajā posmā.

Vēlam absolventiem darīt darbu, kas sagādā prieku un sniedz gandarījumu! Esiet talantīgi darītāji, cilvēki ar pareizu attieksmi un veselīgām ambīcijām. Vēlam neapstāties pie sasniegtā un turpināt izglītot sevi arī turpmāk.
IMG 1280

IMG 1195IMG 1281

IMG 1186 - Copy

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv