Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA 100: STARPTAUTISKĀ ZINĀTNISKĀ KONFERENCE “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2021”
LSPA 100: STARPTAUTISKĀ ZINĀTNISKĀ KONFERENCE “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2021” Drukāt
Pirmdiena, 25 janvāris 2021 05:09

SZK 2021 omlineLai dalītos jaunākajos sporta zinātnes un veselības aprūpes pētījumos, kā arī formulētu idejas par Latvijas sporta pētniecības lielākajiem izaicinājumiem un perspektīvām, kas spētu veicināt sporta un veselīga dzīves veida attīstību, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) tiešsaistes platformā “Zoom” - 2021.gada 1.februārī, pulksten 9.00, organizē starptautisko zinātnisko konferenci “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2021”.

Konferencē piedalās vairāk nekā 60 sporta profesionāļi, studenti un zinātnieki, augstskolu mācībspēki, kā arī ārvalstu viesi no Latvijas, Itālijas, Irānas un Lietuvas. Konferences laikā iespējams pieslēgties visām darba sekcijām ZOOM platformā. Aicināti visi interesenti!

Atklāšanas plenārsēdes norisei var sekot no pulksten 9.00 līdz 10.55 TIEŠRAIDĒ , reģistrēšanās kods: 196771. Plenārsēdes darba valoda – angļu.

Plenārsēdē ar ziņojumiem uzstājas starptautiski atzīti sporta pētnieki –  profesors Daniele Conte (Itālija), asociētā profesore Simona Pajaujiene no Lietuvas Sporta universitātes, kā arī LSPA doktorants un lektors Agris Liepa. Plenārsēdi atklāj LSPA rektors, profesors Juris Grants.

Šogad konferencē prezentē 31 zinātniski pētniecisko darbu trīs virzienos:

- Sporta pedagoģija, psiholoģija, vadība un komunikācija. Sekcijas vadītājas: asoc.prof. Signe Luika, dr.pead. Monta Jakovļeva.
Darbs sekcijā no pulksten 11.00 – 15.40. Kopā 14 ziņojumi/24 autori.
TIEŠRAIDĒ , reģistrēšanās kods: 346394. Plenārsēdes darba valoda – latviešu un angļu.
________________________________
- Fiziskās aktivitātes un tehnoloģijas sportā. Sekcijas vadītāji: prof. Ilze Avotiņa, prof. Jelena Solovjova, mg. paed. Agris Liepa.
Darbs sekcijā no pulksten 11.00 – 14.40. Kopā 11 ziņojumi/15 autori.
TIEŠRAIDĒ , reģistrēšanās kods: 033730. Plenārsēdes darba valoda – latviešu un angļu.
________________________________
- Sporta un veselības medicīniskie, bioloģiskie un biomehāniskie aspekti. Sekcijas vadītājas: doc. Zinta Galeja, vadošā pētniece Anna Zuša.
Darbs sekcijā no pulksten 11.00 – 12.20. Kopā 6 ziņojumi/9 autori.
TIEŠRAIDĒ , reģistrēšanās kods: 196771. Plenārsēdes darba valoda – latviešu un angļu.

PROGRAMMA  ZOOM PIESLĒGUMI

Provizoriskais konferences noslēgums ap pulksten 16.00.

Konferenci organizēja LSPA Sporta zinātnes daļa.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar Zinātnes daļas vadītāju Unu Gūtmani
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv