Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDI VADĪS TOPOŠĀ FIZIOTERAPEITE ADRIJA ANDERSONE
LSPA STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDI VADĪS TOPOŠĀ FIZIOTERAPEITE ADRIJA ANDERSONE Drukāt
Pirmdiena, 25 janvāris 2021 07:52

12021. gads iesācies ar labām emocijām un Studējošo pašpārvaldes vēlēšanām, kas attālinātā formā notika 22. janvārī. Sīvā cīņā par Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētāju ievēlēta pērnā gada pašpārvaldes Akadēmiskā virziena vadītāja un profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas „Fizioterapija” 2. kursa studente Adrija Andersone.

Adrija Andersone pastāstīja, ka līderību un degsmi uz pasākumu un kolektīva organizēšanu atklājusi jau skolas laikos: “Vienmēr esmu bijusi cilvēks, kuram uzticas gan svarīgos jautājumos, gan ikdienas sarunās. Mani galvenie mērķi, vadot Studējošo pašpārvaldi, ir izveidot saliedētu komandu, kurā katrs var brīvi izpausties gan radošajā, gan organizatoriskajā jomā, kā arī izveidot vienotu SP darbības un koordinēšanas sistēmu.”

Uz LSPA Studējošo pašpārvaldes vadītāja amatu kandidēja arī profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas „Sporta zinātne” 2. kursa students, iepriekšējās pašpārvaldes Sporta virziena vadītājs Emīls Putniņš.

Vēlēšanās izveidota un ievēlēta arī pārējā Studējošo pašpārvaldes komanda:

  - Studējošo pašpārvaldes vadītājas vietniece - Dina Ābola (Fizioterapija, 2. kurss)

  - Komunikācijas virziena vadītājs - Matīss Teodors Seleckis (Sporta Zinātne, 1. kurss)

  - Komunikācijas virziena vadītāja vietniece - Kitija Rasmane (Sporta Zinātne, 1. kurss)

 - Sporta virziena vadītāja - Jekaterīna Ņikitina (Sporta Zinātne, 1. kurss)

  - Kultūras virziena vadītājs - Krišjānis Āķītis (Sporta Zinātne, 1. kurss)

  - Sociālā virziena vadītāja - Inese Tītmane (Sporta Zinātne, 3. kurss)

2 1

Jaunievēlētā pašpārvalde pateicās arī iepriekšējai Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētājai Rolandai Ķīkulei par ieguldīto laiku un darbu pašpārvaldes vadīšanā.

Dodot ceļa vārdus saviem jaunajiem kolēģiem, Rolanda Ķīkule atzīmēja, ka: “LSPA Studējošo pašpārvalde ir Akadēmijas sirds - šeit vienmēr notiek rosība, rodas idejas, tiek meklēti risinājumi, satikti superīgi draugi, un aizvadīti sirsnīgi pasākumi. Būt par vadītāju man bija liels gods, bet reizē arī ļoti liela atbildība. Man tā bija arī personīga izaugsme. Diemžēl Covid-19, kā jau daudzās citās nozarēs, piebremzēja mūsu plānus un idejas. Tomēr zinu, ka tas mūs neapturēs, jo arī jaunā komanda ir spēcīga ar radošiem cilvēkiem. Novēlu, lai ir interese uzklausīt, drosme – mainīt, un spēks - iestāties par savām idejām un viedokli.”

Studējošo pašpārvalde aicina sekot līdzi tās jaunumiem sociālajos tīklos, e-pastos un LSPA mājaslapā, jo tuvākajā laikā sāksies aizraujošs laiks ar jaunām idejām un piedzīvojumiem:

Facebook: www.facebook.com/lspasp
Twitter: twitter.com/LSPA_SP
Instagram: www.instagram.com/lspasp/

Informāciju sagatavoja:
LSPA SP Komunikācijas virziena vadītājs Matīss Teodors Seleckis
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv