Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LĪDZ 30. JANVĀRIM TURPINĀS PIETEIKŠANĀS LSPA STARPTAUTISKAJAI ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI
LĪDZ 30. JANVĀRIM TURPINĀS PIETEIKŠANĀS LSPA STARPTAUTISKAJAI ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI Drukāt
Piektdiena, 08 janvāris 2021 12:28

SZK 2021 omlineTurpinās pieteikšanās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) starptautiskajai zinātniskajai konferencei “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2021”, kas Microsoft Teams on-line platformā notiks šā gada 1. februārī no pulksten 09.00 līdz 16:30. Dalībnieku reģistrēšanās konferencei.

Starptautiskā zinātniskā konference ir kā platforma ciešākai sadarbībai ar darba devējiem un nozares pārstāvjiem, lai veicinātu Latvijas ekonomiku un dzīves kvalitāti caur sporta zinātni un veselības aprūpi sporta jomā.

Plānots, ka konferences darbs noritēs trīs attālinātajās diskusiju grupās:

- „Sporta pedagoģija, psiholoģija, vadība un komunikācija” (vadītājas: asoc. prof. Signe Luika un Dr. paed. Monta Jakovļeva)
- „Fiziskās aktivitātes un tehnoloģijas sportā” (vadītāji: prof. Ilze Avotiņa, prof. Jeļena Solovjova un Mg. paed. Agris Liepa)
- „Sporta un veselības medicīniskie, bioloģiskie un biomehāniskie aspekti” (vadītājas: doc. Zinta Galeja un vadošā pētniece Anna Zuša)

PROGRAMMA

Dalība konferencē ir bez maksas. Pieslēgšanās saite konferences norisei tiks nosūtīta uz reģistrēšanās anketā norādīto e-pastu.

Plašāka informācija:
LSPA Zinātnes daļas vadītāja
Una Gūtmane, 66100659,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv