NEATKARĪGIE EKSPERTI SNIEGUŠI NOVĒRTĒJUMU JAUNVEIDOJAMAJAI DOKTORA STUDIJU PROGRAMMAI Drukāt
Piektdiena, 23 oktobris 2020 09:48

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Neatkarīgi eksperti: Lietuvas Sporta universitātes profesors Dr.paed. Aivaras Ratkevičus, Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidents Dr. paed. Ivans Klementjevs un Ventspils augstskolas lektors Juris Kļonovs pabeiguši darbu un 2020. gada oktobrī snieguši savu novērtējumu un ieteikumus par Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstīta projekta ietvaros izstrādāto starptautisko doktorantūras studiju programmu “Sporta zinātne”, lai to virzītu licencēšanas procedūras uzsākšanas.

ESF atbalstītajā projektā Nr.8.2.1.0/18/A/020 "LSPA inovatīva, pētniecībā balstīta starptautiskā starpaugstskolu kopīgā doktora studiju programma «Sporta zinātne»" iesaistītie sadarbības augstskolu eksperti: Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes profesore Monika Gužkovska, Lietuvas Sporta universitātes profesors Arvidas Stašulis, Tartu Universitātes profesors Mati Pasuke, LSPA profesore Andra Fernāte un asociētā profesore Signe Luika, pēc ekspertu ieteikumu saņemšanas papildināja studiju programmu un sagatavoja to licencēšanas uzsākšanai.

Projektā iesaistīto eksperti profesori Moniku Gužkovsku no Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes turpmāk aizstās jaunais zinātnes prorektors Pāvels Tomaševskis no tās pašas augstskolas.

Projekta Nr.8.2.1.0/18/A/020 "LSPA inovatīva, pētniecībā balstīta starptautiskā starpaugstskolu kopīgā doktora studiju programma «Sporta zinātne»" tiek īstenots, lai sekmētu sporta zinātnes attīstību un stiprinātu jauno doktorantu konkurētspēju Eiropā un pasaulē, kā arī samazinātu studiju programmu fragmentāciju un stiprinātu resursu koplietošanu. LSPA, projekta ietvaros, plāno slēgt studiju virziena “Izglītība, pedagoģija un sports” doktora studiju programmu “Sporta zinātne” (51813), un, uz esošās studiju programmas bāzes, sadarbībā ar partneraugstskolām ieviest jaunu starptautisko doktora studiju programmu “Sporta zinātne”.

Projekta kopējās izmaksas - 100 000 euro, tai skaitā ESF finansējums 85000 euro un valsts budžeta līdzfinansējums 15000 euro.

Informāciju sagatavoja
projekta koordinatore Daina Arne,   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
tel. 66100658

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv