Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes PROFESORS JĀNIS LANKA RECENZĒ TALLINAS UNIVERSITĀTES DOKTORANTA PROMOCIJAS DARBU
PROFESORS JĀNIS LANKA RECENZĒ TALLINAS UNIVERSITĀTES DOKTORANTA PROMOCIJAS DARBU Drukāt
Ceturtdiena, 12 novembris 2020 14:16

Lanka Janis 04LSPA  sporta biomehānikas eksperts, Dr. habil. paed. profesors Jānis LANKA 4.novembrī, kā Tallinas Universitātē (Igaunija) promocijas padomes pieaicinātais eksperts un starptautiskais recenzents, piedalījies doktoranta Indreka RANNAMA attālinātajā promocijas darba  "Muskuļu-skeleta sistēmas raksturlielumu un bilaterālās asimetrijas ietekme uz jauno riteņbraucēju sporta rezultātiem” aizstāvēšanā.

Rannamā savā doktora disertācijā apraksta muskuļu un skeleta sistēmas funkcionālā stāvokļa izmaiņas, kas notiek ilgstošas ​​un lielas slodzes riteņbraukšanas laikā. Promocijas darba autors izmanto vairākus oriģinālus metodiski pētnieciskos risinājumus, kas līdz šim nav izmantoti riteņbraucēju kustību aktivitāšu novērtēšanā un ļauj precīzāk novērtēt sportistu kustību racionalitāti un ķermeņa daļu asimetriju.

Promocijas darba aizstāvēšanā Rannamā pateicās arī LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centra vadītājai, vadošajai pētniecei Annai Zušai par atbalstu darba tapšanā.

J.Lanka pauda gandarījumu par Indreka Rannamā 10 gadu laikā rūpīgi  izstrādāto eksperimentālo darbu ar plašu diskusijas daļu par iegūtajiem pētījuma rezultātiem.

Indrek Rannama →"Musculoskeletal function and bilateral asymmetry of young male road cyclists in association with cycling performance"

nnama 1

FB IMG 1588178079190

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Foto no Annas Zušas personīgā arhīva

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv