Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Aktualizēts 21.12.2020. NO 21.DECEMBRA LĪDZ VALSTĪ IZSLUDINĀTĀS ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS BEIGĀM STUDIJAS LSPA NOTIEK TIKAI ATTĀLINĀTI
Aktualizēts 21.12.2020. NO 21.DECEMBRA LĪDZ VALSTĪ IZSLUDINĀTĀS ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS BEIGĀM STUDIJAS LSPA NOTIEK TIKAI ATTĀLINĀTI Drukāt
Pirmdiena, 21 decembris 2020 13:00

COVID ierobezosana no 21decInformācija precizēta saskaņā ar LSPA rektora Jura Granta 2020.gada 18.decembrī izdoto rīkojumu, kas nosaka no 2020.gada 21.decembra līdz Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām studējošo izglītības procesu organizēt TIKAI attālināti.

Precizētās rindkopas marķētas ar sarkanu

17.decembrī Ministru kabinets (MK) veicis grozījumus MK 2020.gada 6.novembra rīkojumā Nr.655 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu. 

Cienījamie LSPA Studenti, Docētāji un Darbinieki!

Sākot ar 2020.gada 21.decembri līdz Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām un attiecīgām izmaiņām normatīvajos aktos, LSPA organizē studējošo izglītības procesu, šādā kārtībā:

1. VISA STUDIJU DARBA ORGANIZĀCIJA, TAI SKAITĀ PRAKTISKĀS NODARBĪBAS, LABORATORIJAS DARBI, NOTIEK TIKAI ATTĀLINĀTI SASKAŅĀ AR NODARBĪBU SARAKSTU.

2. Ārvalstu studējošajiem, kuri studijas uzsāk pēc 2021.gada 1.janvāra, studiju programmas apguves pirmo semestri (tai skaitā pārbaudījumus) LSPA īsteno attālināti un praktiskās daļas apguvi, ja tāda paredzēta pirmajā semestrī, pārceļ uz citu studiju semestri līdz brīdim, kamēr epidemioloģiskā situācija valstī pieļauj atsākt klātienes studijas un atļauj brīvu ārvalstu studējošo ieceļošanu valstī.

Lūdzam sekot izmaiņām studiju un darba procesā, kas tiek sūtītas LSPA e-pastos no studiju programmu direktoriem un izglītības darba speciālistiem, kā arī sekot izmaiņām nodarbību sarakstos.

LSPA Darbinieki (tai skaitā docētāji) no 2020.gada 3.decembra līdz 2021.gada 7.februārim organizē darba procesu gandrīz attālināt, galvenokārt ārpus LSPA telpām. Darbinieki (tai skaitā docētāji) drīkst izmantot LSPA telpas, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, tajos gadījumos, kad attālinātu darbu nevar nodrošināt ārpus LSPA telpām. 

LSPA telpās darbu klātienē turpina šādas struktūrvienības un amati: Saimniecības daļa saskaņā ar Saimniecības direktores norādījumiem, kā arī grāmatvedība, kanceleja, IT un tehniskā nodrošinājuma centrs, Studiju departaments, rektors un prorektori, nodrošinot iepriekš minēto struktūrvienību darbu klātienē (vismaz viens darbinieks no struktūrvienības atrodas klātienē darba laikā un pārējie turpina darbu attālināti).

No 3.decembra, ierodoties LSPA telpās:
 1. Apmeklētājiem, studējošajiem un darbiniekiem ir pienākums izmērīt temperatūru, izmantojot pie galvenās ieejas durvīm novietoto ierīci un paaugstinātas temperatūras gadījumā nekavējoties atstāt LSPA telpas, par savu prombūtni informējot atbildīgo personu attālināti, nosūtot e-pastu;

 2. Studējošajiem ir pienākums pēc LSPA personāla pieprasījuma uzrādīt studējošā apliecību (ISIC vai skenētu studiju līgumu un personas identitāti apliecinošu dokumentu);

 3. Apmeklētājiem ir pienākums reģistrēties žurnālā pie LSPA A un B korpusu ieejas dežuranta;

 4. 
LSPA koplietošanas un darba telpās, ja telpā atrodas vairāk par vienu personu, visiem ir pienākums lietot mutes un deguna aizsegus.

Personu veselības stāvokļa uzraudzība:

- Klātienē LSPA nedrīkst atrasties personas ar akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmēm vai persona, kam noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai obligātā izolācija,

- Par ierobežojumu ierasties klātienē nekavējoties jāinformē Studiju departamenta vadītājs Ivars Kravalis (e-pasts:    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr.67799522), vai Studiju departamenta vadītāja prombūtnes laikā -  Izglītības darba speciāliste Ieva Vītola (e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

- Ja darbinieks/studējošais ir atgriezies vai šķērsojis valsti, uz kuru SPKC nerekomendē braukt un/vai ir noteikta pašizolācija, tad pēc atgriešanās LSPA telpās ienākt aizliegts. Studējošajam par šādu faktu jāinformē Studiju departamenta vadītājs Ivars Kravalis.

- Darbiniekam un studējošajam, kuram ir apstiprināta Covid-19 saslimšana stingri jāievēro karantīna mājās un LSPA telpās atļauts atgriezties tikai ar ārsta norādījumu (kad ārsts ir noslēdzis darbnespējas lapu).

Higiēnas prasības:
- LSPA nodrošina telpu atbilstību epidemioloģiskās drošības prasībām (regulāri veic telpu uzkopšanu, nodrošinot nepieciešamo dezinficēšanu, tīra visas koplietošanas virsmas (piemēram, durvju rokturus, galdu virsmas, krēslu atbalsta virsmas, virsmas tualetēs, ūdens krānus u.c.) saskaņā ar SPKC ieteikumiem un kontrolē to īstenošanu.

LSPA Bibliotēka organizē bibliotēkas darbu, nodrošinot studējošajiem un docētājiem nepieciešamo attālināto resursu pieejamību.

Oficiālā valsts informācija par ārkārtas situāciju #koronavīruss – aktualitātes, ieteikumi, statistika

Aicinām ikvienu rīkoties atbildīgi, lai pēc 11.janvāra studijas LSPA atgrieztos klātienē vismaz iepriekšējā līmenī!

Saskaņā ar LSPA rektorātā lemto,
informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv