Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes 17 KILOMETRUS GARĀ STUDIJU PĀRGĀJIENĀ LSPA PĀRSTĀVJI IEPAZĪST JUMPRAVAS APKAIMI
17 KILOMETRUS GARĀ STUDIJU PĀRGĀJIENĀ LSPA PĀRSTĀVJI IEPAZĪST JUMPRAVAS APKAIMI Drukāt
Svētdiena, 18 oktobris 2020 17:15

IMG-20201010-WA0106 29. un 10.oktobrī norisinājās divu dienu kājnieku pārgājiens ”Ar abām kājām rudenī”, kuru organizēja LSPA 3. kursa rekreācijas kvalifikācijas studenti sadarbībā ar asoc. prof. Ingu LIEPIŅU, studiju kursa ”Āra aktivitātes” ietvaros.

Neraugoties uz pēkšņo laikapstākļu prognozes maiņu, kas liecināja par lietus tuvošanos, izbaudot rudenīgo atmosfēru, 18 pārgājiena dalībnieki nogāja 17 km garu maršrutu pa Latvijas mazajiem ciemiem un lauku ceļiem.

Pārgājiena pirmajā dienā dalībnieki iepazina Jumpravas dzelzceļa stacijas vēsturi un pārbaudīja savas zināšanas, atbildot uz viktorīnas jautājumiem. Lielāko pārgājiena daļu veica diennakts tumšajā laikā, izmantojot līdzpaņemtos lukturīšus. Nonākot studenta Dāvja Zvejnieka lauku sētā ”Zemturi”, visi iesaistījās dažādās saliedējošās aktivitātēs, kā arī kopīgi vakariņoja patīkamā gaisotnē.

Noslēdzošajā pārgājiena dienā agrais rīts sākās ar orientēšanos ”Zemturos”, kurā ik viens dalībnieks varēja labāk iepazīt apkārti, atrodot konkrētus objektus un noskenējot QR kodu, lai nonāktu līdz dziesmas vārdiem. Dalībniekiem tika dots uzdevums, iesūtīt oriģinālu foto saistībā ar pārgājiena nosaukumu ”Ar abām kājām rudenī”. Tika apskatītas Lobes ūdensdzirnavas un Lēdmanes atpūtas dabas parks ”Trušu Karaliste”, kurā arī noslēdzās kājnieku pārgājiens.

Paldies visiem pārgājiena dalībniekiem par kopā pavadīto laiku, un uz tikšanos nākamajos mūsu un jūsu rīkotajos rekreācijas pasākumos.

Informāciju sagatavoja:
LSPA 3.kursa studente, pārgājiena vadītāja Kristīne Kalnmača
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv