Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes TOPOŠIE REKREĀCIJAS SPECIĀLISTI VELO PĀRGĀJIENĀ APGŪST STUDIJU KURSU “ĀRA AKTIVITĀTES”
TOPOŠIE REKREĀCIJAS SPECIĀLISTI VELO PĀRGĀJIENĀ APGŪST STUDIJU KURSU “ĀRA AKTIVITĀTES” Drukāt
Otrdiena, 06 oktobris 2020 13:51

1 24. oktobrī neklātienē studējošie rekreācijas kvalifikācijas 5. kursa studenti, studiju kursa „Āra aktivitātes” ietvaros, organizēja 20 km garu velo pārgājienu Rīgā, gar Daugavas krastu. Topošajiem rekreācijas speciālistiem tā bija laba iespēja praktizēt velo pārgājienu plānošanu un īstenošanu pilsētvidē, maršrutā Brīvības piemineklis – Dienvidu tilts – Ķekavas novada Rāmavas Depkina muiža – Lucavsala – Vecrīga.

Velobraucēji izstrādāto brauciena maršrutu sāka pie Brīvības pieminekļa, caurbraucot Vecrīgas bruģētās ielas, lai nokļūtu līdz Daugavas krasta promenādei, kur tālākais ceļš aizvijās pa jaunatklāto Krasta ielas veloceliņu līdz Dienvidu tiltam. Šķērsojot Dienvidu tiltu velopārgājiena dalībnieki apmeklēja Ķekavas novada Rāmavas Depkina muižu un apskatīja tās parku.

Atpakaļceļā tika apmeklēts Lucavsalas petankas spēles laukums, kur Latvijas Petanka sporta federācijas pārstāvji LSPA studentus un Slēpošanas katedras docētājus iepazīstināja ar spēles noteikumiem, taktiku un pareizu mešanas tehniku.

Studentu plānotais pārgājiens noritēja pēc izstrādātā plāna. Arī laika apstākļi bija labvēlīgi velo pārgājienam, ar mēreni siltu laiku un mainīgu mākoņu daudzumu.

Paldies visiem dalībniekiem un uz tikšanos citos rekreācijas piedzīvojumos!

2 2

4 2

8 2

Informāciju sagatavoja:
LSPA nepilna laika 5. kursa Rekreācijas kvalifikācijas studente
Dita Mukāne, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar asoc. prof. Ingu Liepiņu un Ilzi Āķi-Vīksni

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv