Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes PRECIZĒTS NORISES DATUMS: 15.OKTOBRĪ NOTIKS LSPA PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBAS “DĀRGUMU MEDNIEKI 2020”
PRECIZĒTS NORISES DATUMS: 15.OKTOBRĪ NOTIKS LSPA PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBAS “DĀRGUMU MEDNIEKI 2020” Drukāt
Pirmdiena, 07 septembris 2020 10:50

15.oktobrisPRECIZĒTS NORISES DATUMS UN NOLIKUMS. LSPA Slēpošanas katedra sadarbībā ar Akadēmijas Sporta klubu un Latvijas Augstskolu sporta savienību, Starptautiskās universitāšu sporta dienas ietvaros (IDUS Latvia), aicina Akadēmijas studentus un darbiniekus piedalīties piedzīvojumu sacensībās “DĀRGUMU MEDNIEKI 2020”.

Piedzīvojumu sacensības norisināsies 2020. gada 15. oktobrī , Šmerļa meža apkārtnē. Starts plkst.16.00 pie LSPA B korpusa ieejas.

NOLIKUMS   I   PIETEIKUMA ANKETA

Dalībnieki: Sacensībās piedalās visi LSPA studenti un darbinieki. Sacensības notiek 4 dalībnieku komandā.

Pieteikums: komanda jāpiesaka līdz 14. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu, kas jāiesniedz Slēpošanas katedrā (B korpuss, 166. telpa), metodiķei – Elīnai Mārtiņai.

Sacensību distances garums ap 3 km, ar kontrolpunktiem. Kontrolpunktu uzdevumu veikšanai nav nepieciešamas speciālas zināšanas, bet gan komandas attapība, taktika, veiklība, ātrums un koordinācija.

Distancē nepieciešams obligātais komandas inventārs, kas jāuzrāda pirms starta: mobilais telefons, kompass un  plāksteri.

Apbalvošana: Sacensību uzvarētājus apbalvos 16. oktobrī, plkst. 11:40, LSPA iekšpagalmā pie tenisa kortiem. 1.-3.vietu ieguvējus apbalvo ar diplomiem un pārsteiguma balvām. Visi dalībnieki saņems piemiņas dāvanu no IDUS Latvia.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā vērsties pie LSPA Slēpošanas katedras vadītāja, asoc. prof. Kalvja Ciekura - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  mob.26374125.

 

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv