Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes POZITĪVU EMOCIJU PIESĀTINĀTĀ GAISOTNĒ LSPA NOTIKUSI “OLIMPISKĀ DIENA 2020”
POZITĪVU EMOCIJU PIESĀTINĀTĀ GAISOTNĒ LSPA NOTIKUSI “OLIMPISKĀ DIENA 2020” Drukāt
Pirmdiena, 21 septembris 2020 07:43

OD 2020 IG18.septembrī 520 Latvijas vietās norisinājās “Olimpiskā diena 2020”, kas pulcēja vairāk nekā 120 000 pasākuma dalībniekus. Jau tradicionāli, arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) piedalījās Olimpiskās dienas aktivitātēs, kas šogad notika pie Akadēmijas centrālās ieejas. Pozitīvu emociju piesātinātā gaisotnē bakalaura programmas “Sporta zinātne” 1. kursa studenti demonstrēja iemācīto “Olimpiskās dienas” vingrošanas kompleksu, kas tika papildināts ar katras grupas oriģināliem vingrojumu elementiem.

Entuziasma pilnie studenti izpildīja katru vingrojumu, cenšoties precīzi atdarināt vingrojumu kustības un soļus. Kopā ar viņiem vingroja arī docētāji, darbinieki un pasākuma organizatori.

Olimpisko dienu atklāja LSPA rektors, profesors Juris Grants un Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidents, Olimpiskais čempions Ivans Klementjevs.

Pēc atklāšanas notika 1.kursa četru studiju grupu sacensība, žūrijai demonstrējot sagatavoto vingrošanas kompleksu 5min garumā.

Stilizētās sacensības uzvarētāji – 1.kursa 4.grupu, un radošākā grupa – 1.kursa 3.grupa, tika apbalvota ar diplomu un dāvanām kuras sarūpēja LSPA un Latvijas Olimpiskā akadēmija.

Olimpiskās dienas organizēšanā aktīvi iesaistījās Latvijas Olimpiskā akadēmijas pārstāve, asociētā profesore Antra Gulbe un LSPA Vingrošanas katedra. Paldies!

Paldies LSPA “Olimpiskās dienas” dalībniekiem par pozitīvajām emocijām!

OD 2020 TW

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv