Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA ATKĀRTOTI PIEŠĶIR "INVESTORS IN EXCELLENCE" SERTIFIKĀTU
LSPA ATKĀRTOTI PIEŠĶIR "INVESTORS IN EXCELLENCE" SERTIFIKĀTU Drukāt
Pirmdiena, 07 septembris 2020 11:07

IMG 06264. septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA) svinīgi pasniegts starptautiski novērtētā “Investors in Excellence” (Investori izcilībā) sertifikāts, kas apliecina LSPA atbilstību pasaules izcilības standartiem augstākajā izglītībā.

LSPA Senāta priekšsēdētājs, profesors Uldis Grāvītis pastāstīja, ka:  “Pasaulē ir vairākas sertificētas organizācijas, kurām ir tiesības vērtēt jebkādas organizācjas darbību un atbilstību izcilības standartam attiecīgajā nozarē. Viens no šādiem vērtētājiem ir Anglijā dibinātais “Investors in Excellence” ar pārstāvniecību Latvijā – “Latvia Excellence”. Pārstāvniecība apkopoto informāciju par mūsu Akadēmiju nosūta uz Angliju vērtēšanai - vai atbilstam pasaules izcilības standartam. Vērtēšana notiek reizi divos gados. Liels gandarījums, ka atkārtoti tiekam atzīti par izciliem un iegūstam apliecību un diplomu par atbilstību."

Starptautiski atzītais izcilas vadības sertifikāts “Investors in Excellence” apliecina, ka LSPA ieguvusi izcilas organizācijas statusu kvalitatīvas vadības sistēmas nodrošināšanā.

Sertifikātu un apliecinājuma plāksni par iegūto novērtējumu rektoram, profesoram Jurim Grantam pasniedza SIA "Latvia Excellence" valdes locekle Elvita Rudzāte. Svinīgajā sertifikāta pasniegšanā piedalījās LSPA vadība, akadēmiskais un administratīvais personāls, studenti un viesi.

LSPA darbu pie vadības sistēmas pilnveidošanas uzsāka 2016.gadā, atbilstoši “Investors in Excellence” standarta prasībām. Starptautiskās sertifikācijas eksperti veica Akadēmijas auditu, lai noteiktu vadības sistēmas attīstības līmeni un identificētu tās stiprās un vājās puses. Rezultātā LSPA 2018. gadā un 2020. gadā saņēma "Investors in Excellence" slēdzienu par vadības sistēmas attīstības līmeni un rekomendācijas tās uzlabošanai, kas sekmēja administratīvā darba sakārtošanu un sertifikāta saņemšanu.

Lielbritānijas kvalitātes standarts "Investors in Excellence" paredz vadības sistēmas pārsertifikāciju reizi divos gados, lai regulāri noteiktu organizācijas pilnveidošanos un nodrošinātu sertifikāta uzticamību. Kvalitātes standarts balstīts EFQM izcilības modelī (European Foundation for Quality Management Excellence model), kas pasaulē atzīts kā viens no noteicošajiem izcilas vadības modeļiem.

ZINĀŠANAI:

Pamatojoties uz plašiem pētījumiem, “Investors in Excellence” standarts (IiE) apvieno vislabāko pieeju ceļā uz izcilību, ļauj organizācijām izcelt tās jomas, kas ir vissvarīgākās tās klientiem, darbiniekiem un ieinteresētajām pusēm.

Organizācijām, kas izmanto IiE sistēmu:

-  uzlabota finanšu vadība
-  administratīvo izmaksu samazināšana un efektivitātes palielināšana
-  lielāka klientu un darbinieku apmierinātība ar pakalpojumu sniegšanas kvalitāti
-  jaunu tirgus iekarošana caur ārējo atzīšanu

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv