Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes JAUNIE LSPA STUDENTI 1. SEPTEMBRĪ TIEKAS AR HĒRAKLU. FOTO
JAUNIE LSPA STUDENTI 1. SEPTEMBRĪ TIEKAS AR HĒRAKLU. FOTO Drukāt
Otrdiena, 01 septembris 2020 18:35

Herakla svetki 2020 kvLSPA pirmā kursa klātienes studenti bakalaura programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija” 1.septembrī pulcējās Akadēmijas stadionā, lai tradicionālajos „HĒRAKLA SVĒTKOS” svinīgi atzīmētu iestāšanos LSPA un veiksmīgi iekļautos studiju vidē.

Studiju gada sākumu atzīmēja 219 LSPA jaunie pilna laika klātienes bakalaura programmas studenti.

Klātesošos sveica LSPA rektors Juris Grants, prorektori Andra Fernāte un Jānis Žīdens, studiju programmu vadītāji, kā arī  pats Hērakls.

Svinīgo pasākumu organizēja un vadīja LSPA jaunrades projektu koordinatore Līga Freimane, Hērakla lomā iejutās LSPA maģistrantūrā studējošais, starptautiskus panākumus guvušais bodibildinga atlēts Roberts Fišers, kuram asistēja daiļās afrodītes no 4. kursa -  Jūlija Fadejeva, Anna Orlova, Laura Sāmiete, Kristīna Kiseļevska un Veronika Jurčenko.

Hērakls LSPA  1. kursa septiņām grupām sarīkoja jestru skrējienu apkārt stadionam, kam sekoja jauno studentu solījums Hēraklam labi uzvesties Akadēmijā un ārpus tās, cītīgi studēt, cienīt LSPA docētājus, darbiniekus un studiju biedrus.

Ar muzikālu priekšnesumu studentus sveica arī  Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārcis Maņjakovs.

Studijas 1. kursā studējošajiem sāksies 2. septembrī ar informatīvu nedēļu un  ievadu profesijā, pēc speciāla saraksta. Studējošajiem jāņem vērā, ka studijās var tikt veiktas izmaiņas, kas saistītas ar valstī noteikto “Covid-19” ierobežošanu.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv