Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes HOKEJA KLUBS „MOGO“ JAUNAJĀ SEZONĀ SĀK SADARBĪBU AR LSPA
HOKEJA KLUBS „MOGO“ JAUNAJĀ SEZONĀ SĀK SADARBĪBU AR LSPA Drukāt
Otrdiena, 01 septembris 2020 17:08

downloadViens no pēdējo gadu valsts spēcīgākajiem hokeja klubiem “Mogo”, divkārtējie Latvijas čempioni, jaunajā sezona sāk sadarbību ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA), kas atspoguļosies arī nosaukumā - HK Mogo/LSPA.

 

Kopš HK Mogo dibināšanas brīža - 2014.gadā, kluba mērķi bijuši ne tikai uzvaras un čempionu tituli, bet arī jauno hokejistu audzināšana. Ar katru gadu hokeja skolā Mogo trenējas arvien vairāk jauno hokejistu - šobrīd tie ir 115 jaunieši.  Piecas HS Mogo komandas piedalās Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionātā, sestā ir iesācēju grupa.

Četrus gadus HK Mogo kaimiņi ir LSPA.  Kluba mājas - Mogo halle, atrodas blakus Akadēmijai, sporta zālei un stadionam. Tagad hokeja klubs un sporta nozares augstskola nolēmuši apvienot spēkus, lai nostiprinātu Mogo/LSPA pozīcijas kā viena no vadošajām Latvijas komandām.

Mogo/LSPA prezidents Māris Martinsons: "Četrus gadus esam bijuši draudzīgi kaimiņi. Tagad pienācis laiks abām organizācijām sadarboties citā līmenī. Pasaulē klubu sasaiste ar augstskolām tiek uzskatīta par prestižu. Tas atbilst mūsu kluba jaunatnes programmas stratēģijai - audzināt ne tikai jaunos sportistus, bet arī veidot viņus par gudriem un spējīgiem cilvēkiem jebkurā dzīves jomā. Par profesionāliem hokejistiem kļūst tikai daži no jaunajiem sportistiem. Toties iespēja iegūt augstāko izglītību noderēs jebkuram no mūsu jaunajiem hokejistiem. Būšu priecīgs, ja mūsu audzēkņi kļūs par ārstiem un inženieriem. Tomēr skaidrs, ka šiem jauniešiem sports ir viena no sirdij tuvākajām lietām. Tāpēc esmu priecīgs, ka par mūsu sabiedroto un partneri ir kļuvusi LSPA – viena no vadošajām sporta augstskolām Latvijā."

LSPA prorektors, profesors Jānis Žīdens:"Mūsu kopīgajā sadarbībā ieguvēji būs ne tikai  LSPA , Mogo un hokejs, bet visa sporta nozare kopumā. Domāju, ka Mogo/LSPA komanda būs kā pozitīvs piemērs valsts iestādes un privātās organizācijas ieguldīto resursu apvienošanā, lai abas puses sasniegtu izvirzītos mērķus."

Hokeja klubs Mogo dibināts 2014.gada augustā, lai piedalītos Latvijas čempionātā, Latvijas kausa izcīņā un pārstāvētu Latviju starptautiskās sacensībās. HK Mogo divas reizes izcīnījis Latvijas čempionu titulu, reizi sudraba un divas reizes bronzas godalgas, trīs reizes komanda izcīnījusi Latvijas kausu. HK Mogo divreiz pārstāvējis Latviju IIHF Kontintālā kausa izcīņā.

LSPA ir starptautiski atpazīstama un viena no vadošajām sporta augstskolām Baltijā, kas nodrošina starptautiski atzītas studijas, attīstīta inovatīvu pētniecību sporta zinātnē un veselības aprūpē sportā, to integrējot studiju procesā.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Janševics, 29218491

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv