SPĪTĒJOT “COVID-19” PANDĒMIJAI, STARPTAUTISKĀS DOKTORA STUDIJU PROGRAMMAS «SPORTA ZINĀTNE» EKSPERTI TURPINA DARBU Drukāt
Piektdiena, 19 jūnijs 2020 15:25

Eiropas Socialais fonds LSPA jaunais logo

Spītējot “Covid-19” pandēmijai un ar to saistītajai ārkārtas situācijai pasaulē, arī 2020. gada otrajā ceturksnī darbs pie Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstītā projekta  "LSPA inovatīva, pētniecībā balstīta starptautiskā starpaugstskolu kopīgā doktora studiju programma «Sporta zinātne»" turpinās. Projektā iesaistītie eksperti, izmantojot digitālo “Skype” platformu, regulāri tiekas attālinātās videosapulcēs, lai strādātu pie programmas apraksta noslēguma posma.

Pirms jaunās studiju programmas licencēšanas uzsākšanas, projektam plānots piesaistīt vēl trīs līdz četrus ekspertus, kuri veiks programmas analīzi, sniegs savu vērtējumu un rekomendācijas.

Šobrīd projektā darbojas Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes profesore Monika Gužkovska, Lietuvas Sporta universitātes profesors Arvidas Stašulis, Tartu Universitātes profesors Mati Pasuke, LSPA profesore Andra Fernāte un asociētā profesore Signe Luika.

Projekta Nr.8.2.1.0/18/A/020 "LSPA inovatīva, pētniecībā balstīta starptautiskā starpaugstskolu kopīgā doktora studiju programma «Sporta zinātne»" tiek īstenots, lai sekmētu sporta zinātnes attīstību un stiprinātu jauno doktorantu konkurētspēju Eiropā un pasaulē, kā arī samazinātu studiju programmu fragmentāciju un stiprinātu resursu koplietošanu. LSPA, projekta ietvaros, plāno slēgt studiju virziena “Izglītība, pedagoģija un sports” doktora studiju programmu “Sporta zinātne” (51813), un, uz esošās studiju programmas bāzes, sadarbībā ar partneraugstskolām ieviest jaunu starptautisko doktora studiju programmu “Sporta zinātne”.

Projekta kopējās izmaksas - 100 000 euro, tai skaitā ESF finansējums 85000 euro un valsts budžeta līdzfinansējums 15000 euro.

Informāciju sagatavoja:
projekta koordinatore Daina Arne,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
tel. 66100658

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv